lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Yeterince SMS Oyu Alamayan Sabriye Şengül Survivor’a Veda Etti

Yeterince SMS Oyu Alamayan Sabriye Şengül Survivor’a Veda Etti
  • 18 Haziran 2017

Sabriye Şengül Survivor’da Elendi

Şalpazarı’nın Geyikli mahallesinden Sabriye ŞENGÜL halk oylamasında Survivor programına veda etti. Başta Şalpazarı olmak üzere Trabzon’dan bu haftaya dek SMS desteği alan Sabriye bu kez Survivor’da tutunamadı.

Survivor son bölümde Cuma günü Sema ve Ogeday dışındaki yarışmacılar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Cumartesi günü Adem ile finalde karşılaşan İlhan Mansız bireysel dokunulmazlık sembolünü kazandı. İlhan’dan önce Sema ve Ogeday’ın da dokunulmaz olmasıyla ada konseyinde oylamaya gerek kalmadan Sabriye, Adem ve Serhat Akın eleme adayları oldu. Büyük finale sayılı günler kala en az SMS oyunu alan Sabriye Survivor’dan elendi.

Sabriye’nin Survivor hayatı bitse de bu bir bitiş değildir. Kendisi, ne kadar Şalapazarılıyım demese de artık Türkiye’de ün yapmış bir Şalpazarılıdır. Beki de bu bir bitiş değil, toparlanmak üzere kendisine sunulmuş bir imkandır. Sabriye ŞENGÜL’e memleketine ve benliğine bağlı bir şekilde asli mesleğinde başarılar dileriz. Onu Şalpazarı, savaşçı bir Çepni yumruğu olarak tanımıştır.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Uğur öztürks dedi ki:

    Sabriyeyi sait uçarla ilgili söylediklerinden sonra hepimiz eleştirdik ama bu elenmemin dşük oy almadıyla bir ilgisi yok. daha önceki kullanılmış oylara bakıldı. Bi düzeltme yapalım. Ztn bu patavatsız konuşmalardan sonra ilk oylamada yinede elenirdi.

  2. İsmail aksoy dedi ki:

    Oylama kapanalı üç hafta oldu. Sait Uçar konusunun bu sonuçla alakası yok. Yani bu konudan sonra mesaj atılmadı, üç hafta önceki oylamaya göre eleme yapılıyor. Saygılar

BİR YORUM YAZ