Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Yayla Evlerini AYILAR Değil PKK’lılar Dağıtıyormuş !

Yayla Evlerini AYILAR Değil PKK’lılar Dağıtıyormuş !
  • 18 Aralık 2017

Zaman zaman yayla evlerine ayı girdi haberleri yapıyorduk. Bugün Giresun’da yayla evlerini kontrol etmeye çıkan vatandaşlar evlerinde bıraktıkları erzakların teröristler tarafından soyulduğunu gördü. Vatandaşların evlerinde de maddi zararlar oluştu.

Uyarılara Aldırmayan atandaşlar PKK’ya Yardım Ediyor !

Güvenlik güçlerimiz vatandaşların yayla evlerinde erzak bırakmamaları konusunda uyarmıştı. Biz de bunu Gündem Yazar’dan duyurmuştuk. Ancak Türk istihbaratının uyarılarını kaleye almayan vatandaşlar PKK terör örgütüne yardım ve yataklık etme durumuna düşüyor. Çünkü vatandaşların yayla evlerinde bıraktıkları erzaklardan teröristler yararlanıyor.

Kar yağışının ardından kış yaylasına evlerini kontrol etmek için yaylalara çıkan vatandaşlar büyük bir şok ile karşılaştı. Yağlıdere’deki Günlük Yaylası’nda PKK’lı teröristler tarafından evlerin kapılarının kırıldığı ve içerisindeki erzakların çalındığı görüldü.

‘Vanlı’ kod adlı Ziya Mehmet Yıldırım adlı teröristin yer göstermesi sonucu ele geçirilen sığınakta 5 aylık erzak bulunmuştu. Bu erzakların ise yayla evlerinden çalındığı belirlenmişti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.