istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Üsküdar’da MHP’liler İYİ Parti Standındaki Kadınlara Saldırdı !

Üsküdar’da MHP’liler İYİ Parti Standındaki Kadınlara Saldırdı !

Üsküdar MHP ilçe teşkilatına mensup şahıslar İYİ Parti Üsküdar İlçe teşkilatının standına saldırdı. Saldırıda kadınlara zarar verilmesi İstanbul’da infial yarattı.

Edinilen bilgilere göre akşam 19.30 sıralarında İYİ Parti Üsküdar 2. Bölge teşkilatı Üsküdar İskelede kurdukları standı toplamak üzereyken aynı yerde bulunan MHP standında saldırganlar toplanmaya başladılar.  Saldırganlar arasında AKP üyesinin de bulunması dikkat çekti.

Kadınlara Saldırdılar !

Edinilen bilgilere göre 25 30 kişilik saldırgan İYİ Parti standındaki 8 kişiye saldırdı. Saldırganlar gruptaki 4 kadını da darp etti. Bir kadının çantası parçalandı. 2. Bölge başkanının kızını ve hanımını yumruklayan saldırganlar diğer kadınların kollarını ve bacaklarını tekmelediler. İYİ Partili kadınların söylemine göre saldırganlardan bir kişi belindeki silahı göstererek tehditler savurdu.

Olay yerinde bulunan polislerin saldırganlar ile İYİ Partililer arasına set çekmemeleri ve olaya hemen müdahale etmemeleri de İYİ Partililerin tepkisine yol açtı.

Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Herkesten Önce Karakoldaydı

Saldırı sonrası MHP’li saldırganlar polis tarafından Üsküdar Doğancılar karakoluna götürüldü. Saldırıya uğrayan İYİ Partiler de şikayet için karakola gittiği sırada Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan’ın daha önceden karakolda bulunduğunu fark ettiler. Ak Parti ilçe başkanının içlerinde Ak Parti üyesinin de bulunduğu MHP’li saldırganlara sahip çıkması tepkilere yol açtı. Bu durum iç karışıklıklar çıkartarak seçimin iptal ettirilmek istendiği düşüncesini de akıllara getirdi.

Kadınlar Şikayetlerini Sürdürecek

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas saldırıya uğrayan kadınlarla görüştü. Sukas, kadınların arkasında olduğunu belirtip şikayetçi olunacağını ve sürecin takipçisi olacaklarını belirtti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.