Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ
  • 09 Kasım 2018

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ

Türkiye Cumhuriyeti’mizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yılı’nda yüreğimiz hüzün ve kederle dolu.

Ancak bizlere bıraktığı mirasın ölümsüzlüğü sayesinde güçlü ve gururlu, geleceğe güvenle bakan bir ülkenin evlatları olmanın onurunu da hayatımızın her anında yaşıyor, yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. “Beni görmek, benim yüzümü görmek değildir, benim duygularımı ve düşüncelerimi anlıyor ve hissediyorsanız bu kafidir” sözleri doğrultusunda ülkemizi bilimin ışığında geleceğe taşımak için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu uğurda, Ulu Önder Atatürk’ün mirasını devralan gençlerimize dünya çapında başarılar kazandırmaya devam ederek, Türkiye Cumhuriyeti’mizi O’nun kurduğu temeller üzerinde ilelebet yaşatmaya kararlıyız.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. Yılı’nda rahmet ve minnetle anıyoruz. O’nun hedefleri doğrultusunda güçlenen vatanımızı korumak için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.