istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ

Kahraman halkımızın Kurtuluş Savaşı’nı kazanmasına ve Türkiye Cumhuriyeti’nin sarsılmaz temeller üzerinde yükselmesine eşsiz askeri ve devlet adamı dehasıyla liderlik eden Ulu Önder Gazi Mustafa Atatürk’ü, ölümünün 78. Yılı’nda minnet ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimizin temel ilkelerini koruyarak, modern Türkiye’mizi gelecek nesillere emanet etme yolunda, Ulu Önder’imizin de söylediği gibi, “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller için, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu olarak bedenen ve ruhen daha sağlıklı, özgüveni yüksek, başarılı ve toplum içinde örnek teşkil edecek genç sporcular yetiştiriyoruz ve var gücümüzle yetiştirmeye devam edeceğiz.

Kurduğunuz Türkiye Cumhuriyet’inin hattı ve sathı müdafaası için bedenini siper eden şehitlerimizin ruhunu yad ederken, gazilerimize minnetle sahip çıkıyoruz.

Ulu Önder’imiz… Türk halkının kaderini ve geleceğini belirleyen inkılaplarınızdan aldığımız cesaretle eseriniz olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşatmaya devam edeceğiz.

Ruhunuzu rahmetle yad ediyoruz.

 

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ yazısı ilk önce Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu üzerinde ortaya çıktı.

Uyarı: www.tssf.gov.tr kaynağından otomatik olarak yayınlanmıştır.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.