istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

ÜLKÜCÜ KİMDİR? ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ -1-

ÜLKÜCÜ KİMDİR? ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ -1-

Ülkücü kimdir? Vatanımızın karanlık dönemlerinde herkes kaçacak delik ararken sovyet köpekleriyle de, etnik bölücüler, ve din dusmani ideolojiler ile yiğitçe mücadele eden tek Türkçü teşkilat Ülkücülerdir. , Türk vatanının birlik bütünlüğü için şehadeti serbet şerbet içmek için korkusuzca kendini öne atarak, arkasına bakmayan gözü kara yiğit Türklerdir.
Ülkücü; Örnek bir Türk, örnek bir Müslüman’dır. Kökleri geçmişte olan, gelecekte de varolacak Türk Alpleri ‘dir ülkücüler. En sağlam en emin Türkçülüğü yaşatan ülkücülerdir. Yaşamı, duruşu , sözü ve davranışı ile Türk ülküsünün tebliğcileriyiz. Ülkücü kanının son damlasına kadar Türk olduğunu , varlığının kaynağını Allaha adayan dava adamıdır. Ülkücüler dâvâsı için kan vermiş, kan ile yoğrularak olgunlaşmış milli teşkilattır.

Sağ , sol olayları diye Kemalist rejim tarafından tanımlanan darbe öncesi olaylar Türk milliyetçilerinin düşman ideolojilere karşı vatanı kurtardığı olaylardır. Darbeler öncesinde şiddete başvuran komünistler, Türkiye’yi bir demirden bir perde ülkesi haline getirerek,, Sovyetlerin Rus uşağı i haline getirmeye kalkışmalarına, o zamanın tek karşı çıkan milliyetçileri , ülkücülerdi. , 12 Eylül öncesi komünistlerin Türkiye’yi ele geçirmek için çok uğraştıklarını, bu vatanı ecnebi ideolojilerine satan istillâ teşebbüsünü ülkücülerin göğüslerini siper ederek vatanı kurtardıklarını Türk gençlerine anlatmak vazifemizdir.
Ülkücüler İstanbul Üniversitesinin kapısına
” Muhammed’in P*çleri Giremez ” afişi asan dinsiz komünist bir nesile karşı koymak için sokağa inmiş tek mert teşkilattır. milli ve dini mukaddesatı yoketmek isteyenleri yok edecek tek milli güçtür. her Ülkücü şehittir.. O Dönem herkes kaçacak delik ararken sovyet köpekleriyle de, etnik sevici din dusmani ideolojiler ile yiğitçe mücadele eden tek Türkçü teşkilat Ülkücülerdir.

Haziran 1970 tarihinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bahçesi’nde şehit edilen Yusuf İmamoğlu’nun yapılan otopsi sonucu 36 saattir yemek yemediği biliyor muydunuz? Şehit edilmeden önce okulun arka bahçesinde bulunan ağaçların altında son namazını kılan İmamoğlu’nun, cebinden sadece 35 kuruş çıktığını Biliyor Musunuz?
18 Eylül 1979 tarihinde, Adana’da 6 ülkücü öğretmenin, arkalarından ateş açılmak suretiyle şehid edildi. Ahmet Güleç, Davut Korkmaz, Müslüm Teke, Yılmaz Kızılay, Mustafa Karaca ve Özcan Doruk isimli öğretmenleri hunharca katleden komünist militanlardan çoğunun yakalanmadığını biliyor musunuz?

23 Kasım 1970 yılında ülkücü şehid Ertuğrul Dursun ÖNKUZU’nun komünist militanlar tarafından ağır işkencelere maruz kaldı…. Önkuzu’nun kırılmadık kemiği, patlamadık yerinin kalmadığını ve ağzından ciğerlerine bisiklet pompasıyla hava verilerek ciğerleri de patlatıldıktan sonra okulun 3. katının penceresinden aşağıya atılarak şehit edildi? UNUTMAK İHANETTİR.

12 Eylül idaresi tarafından haklarında verilen idam hükmünün uygulanması sırasında yanlarında bulunan görevli imamın Selçuk Duracık ve Halil Esendağ için; “Hiç evliya gördünüz mü? diyenlere “Evet, Halil ile Selçuk’u gördüm diyeceğim” dediğini biliyor musunuz?

Akara Etlik Lisesi son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Metin Öztürk’ün, Ankara’nın Etlik semtinde 13 Mart 1977’de, CHP’li Deniz Baykal’ın koruma polislerinden biri tarafından vurularak şehit edildiğini biliyor musunuz?

Yine 12 Eylül idaresi tarafından idam edilen Cevdet Karakaş’ı, avukat barolarından hiçbir avukatın savunmak istemediğini biliyor musunuz? Karakaş’ın, savunmasını kendisi yapmak zorunda olduğunu…

Ülkücü şehitlerden Ahmet Sarpkaya’nın Kurban Bayramı’nın son günü mahallelerine baskına gelen komünist militanları önceden fark edip, durumdan arkadaşlarını haberdar etmek için evleri dolaşırken açılan ateş neticesinde öldüğünü… 18 yaşındaki Sarpkaya’nın sağır ve dilsiz olduğunu biliyor musunuz?

Uşak MHP Merkez ilçe başkanı İsmail Bahadır’ın 30 Mart 1980 tarihinde, akşamleyin evine giderken iki komünist militan tarafından vurularak ağır yaralandığını biliyor muydunuz? Kaldırıldığı Uşak Devlet Hastanesi’nde gerekli tıbbi müdahale yapılmadığı gibi kimliği anlaşılınca koluna takılan serum da çekilerek şehit edildiğini biliyor muydunuz?
Türk vatanı, Türkçe yaşasın, Allah desin, minarelerden ezan sesi dinmesin diye sehit olan tüm öz vatan evlatlarının mekanları cennet olsun . Amin
Türk milliyetçilerini katleden ideolojik zihniyetlerin milli bir tarafı yoktur. Türk’ün dinine yobazlık ile itham ederek Türk Töresi, Türk kültürü ile Türk’ün Varlığına faşist diyerek , Alman Marx , Engels, Che Guavere, Lenin gibi ecnebi adamların zehir fikirleri ile Türk milletini ayrıştıran bu yabancı komünist adamların arzularını gerçekleştirmek için milletimizi ideolojik zehirleri köleleştirerek, tek derdi vatan bekası olan vatanın birlik bütünlüğünün bekçisi Türk milliyetçilerine karşı saldırttılar. Yabancı ideolojilerin zehirlediği bu topraklarda yetişirilen militanları ülkücü Türk milliyetçilerine silah çekmişler ve öz vatan evlatlarının kanını akıtarak şehit ettirmişlerdir. İşte bunları bilmemiz gerekiyor ki, kim bu aziz vatana ne yaptı, hangi niyette, ve şimdi de ne yapacak aklıselim düşünmek gerek. Türk Vatanımızı etnik parçalara bölmek için , hoşgörü, insan hakları , eşitlik , özgürlük gibi evrensel değerleri kullanarak taraftar toplamak için algı yapan bu ecnebiden gelen siyasi ideolojilerin çok sinsi oyunlar peşinde olduklarını idrak etmek gereklidir.

Türk milliyetçisi yiğit Ülkücü şehitlerimizin yabancıdan gelen komünist ideoloji ile mücadelesi devam edecek, bizler Bozkurt olarak nefes aldığımız müddetçe EvvelAllah

Ülkücü kimdir? Ülkücü Şehitler yazısı 2. ve 3 olarak devam edecektir.

Esenlikle

Yorum Yazmayı Unutmayın
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.