lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Türk Yıldızları Trabzon’da Zaten Uçacaktı Peki Parkın Adına Eren Bülbül Konulacak mı ?

Türk Yıldızları Trabzon’da Zaten Uçacaktı Peki Parkın Adına Eren Bülbül Konulacak mı ?
  • 19 Ağustos 2017

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, belediye tarafından Beşirli Sahili’nde yapımı tamamlanan Ekopark’ın 20 Ağustos Pazar günü saat 14:00’da hizmete açılacağını söyledi.

Ortahisar Belediyesi’nin resmi ağ elinde Türk Yıldızları’nın Trabzon’da 20 Ağustos’ta uçacağı zaten 5 Nisan 2017 tarihinde bildirilmişti. Türk Yıldızları’nın resmi ağ elinde de 20 Ağustos’da Trabzon programlarının olacağı bildiriliyor.

Şehit Eren Bülbül’ün Annesi Ayşe Bülbül’ü TURFEST için Trabzon’a gelen dizi ve film oyuncularının ziyaret ettiği sırada

Trabzon Ortahisar Belediyesi duruma göre Beşirli Sahili’nde yapılan parkın açılışını da Türk Yıldızları’nın gösteri programına denk getirdi. Daha sonra Trabzon’da yapılacak uçuşun Maçka’da şehit edilen Eren Bülbül için yapılacağı söylendi.

Şehit Eren’imizin mezarı ve acılı annesi Ayşe Bülbül çeşitli çevrelerce ziyaret ediliyor ve haberler çıkıyor. Fotoğraflarda görüldüğüne göre acılı anamızın yüzünde bir umutsuzluk ve küskünlük hissi hakim.

Vicdanen sormak istiyoruz. Türk Yıldızları Trabzon’da uçtuğunda Eren’imizin katili teröristlerin faaliyetleri sonlandırılacak mı ? Eren’imizi şehit eden itlere destek veren adiler sorgulanacak mı ?

Bizler Türk Yıldızları’nı cani gönülden destekliyoruz ve Türklüğümüzü sevdiğimiz gibi de seviyoruz.

Hiç olmazsa Eko Park’ın adına Eren Bülbül Parkı adı verilsin. Sonra da Trabzon’a gönüllü koruculuk sistemi getirilip bize silah verilsin. Biz de çıkıp dağlarda şehidimizin kanını dökenlerden hesap soralım… Ciğerimiz yanıyor…

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.