lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Trabzonspor’un Hakkını Arayan Halit Şahin’e Restoran Sahibinden Çirkin Hareket

Trabzonspor’un Hakkını Arayan Halit Şahin’e Restoran Sahibinden Çirkin Hareket
  • 30 Temmuz 2017

Halit Şahin Trabzonspor’un hakkını aramak için Trabzon’dan İstanbul’a yürüyüşünün 27. gününde Bordo Mavi renkleri çıkar amaçlı kullanan restorantın çirkin saldırısıyla karşı karşıya kaldı.

Trabzon’dan İstanbul’a Trabzonspor’un çalınan 2010-2011 sezonu kupasının hak ettiği müzeye gelmesi için günlerdir yalnız başına yürüyen Halit Şahin’den aldığımız bilgilere göre Osmancık’tan İstanbul istikametine giderken 15 km gidiş istikametine göre yolun solunda Mola Petrolün yanında bulunan kamyoncu restaurantının sahibi tarafından aşağılayıcı bir saldırıya uğradı.

Trabzon’un ve Trabzonsporluların hakkını aramak için tek başına yollara düşen Şahin günlerdir yürüdüğü için ayaklarından rahatsız bir hale geldi. Bu yüzden ayaklarını sandalyeye uzatan Şahin’in anlatımıyla restoran sahibi bakın ona nasıl davrandı.

“BU GÜNDEN KÖTÜ ANI

Video çekmiştim ama çıkamış galiba soranlar da cok diye şuradan açıklayayım. Yer Osmancık çıkışı İstanbul istikametine doğru 15 km ilerisi Mola petrol bitişiği tırcı komyoncu lokantası. Şehirde bir çocuk fırıncı olan birisi bugün araba ile geldi yanıma dün kardeşim görmüştü seni dedi. Ben göremedim diye geldim dedi. Bu gençler güzel. Trabzonsporlulardan foto çekildi iyi bir kardeş geldi hoş beş sohbet ettik. Dönüşte de uğradı. Yazdığım bu adreste bir abi var lokantada usta seni görmek istiyor. Uğrasın lütfen dedi. Ben de mola vereceğim yeri bir saat daha uzattım sırf oraya gideyim diye.

Gittim adamla 10 dk sohbet ettik bir bardak çay iötim o da dedi az işlerim var halledeyim geleyim. Saat 2 civari olduğundan en az 1.5 saat orada kalmam gerekecekti. Zaten güneşten ötürü duruyorum o saatlerde ve ayaklarımda sıkıntı var diye masanın altından karşı sandalyeye uzattım. Bunu 27 gündür zaten mecbur hep yapıyorum. İşletmenin sahibi geldi sandalyeyi çekdi böyle oturma dogru otur dedi.

Sanki karşında çocuk var dedi içeri gitti. Tabi ben de sinir tavan kalktım çantamı aldım. O içeri geçti hemen sonra dedim ona çocuk mu var karşında?  Nerelisin sen dedi. Sana ne dedim sen ne biçim adamsın en az 300 noktada durdum kimse senin dediğini demedi dedim.

Trabzonlu musun dedim cevap vermedi. Tabi bağırıoruz. Bu aralar ayağım rahatsız diye uzatıyordum keyiften değil dedim. Demez mi burasi hastane mi. Ben de bağıra bağır gittim.

Eğer yolda olmasaydım bu gece ya hastanede yada karakolda biterdi. Zoruma giden binanın dışının koca bir duvarın bordo mavi olmas. İşte sinirim yaptığına değil o duvarın bordo mavi olmasına. Yani bu Trabzonsporlu ise yada Trabzonlu ise içimi acıtan o tabi.

Oradan 15 km daha yürüdüm su alamadım diye susuz kaldim. 4 saat güneşte yürüdüm o saatte yürüdüm diye güneş çarptı resmen. Bir yerde sızdım kaldım. ”

Halit Şahin daha sonra, restoran sahibinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmadığını, güzergah sebebiyle bordo mavi renkleri ticaret amaçlı kullandığını açıkladı.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.