Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Trabzon’da Evde Eğitim Gören Öğrencilere Karneleri Takdim Edildi

Trabzon’da Evde Eğitim Gören Öğrencilere Karneleri Takdim Edildi
  • 19 Ocak 2018

Trabzon’da evde eğitim görmek zorunda olan öğrencilere karneleri takdim edildi.

Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatma Zehra AYDIN ile birlikte, özel eğitime tabi evde eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek karnelerini takdim etti.

İlk olarak Çukurçayır Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi 8 yıldır evde eğitim gören Ayşenur Aşkım SEYMEN’i evinde ziyaret eden ve karnesini takdim eden Müdür AKTAŞ, daha sonra Karadeniz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi 11.sınıf öğrencisi 11 yıldır evde eğitim gören Anıl Mert AYDIN’ı evinde ziyaret ederek karnesini takdim etti.

Aile desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayan Müdür AKTAŞ, “Sosyal devlet olmanın gereği çocuklarımız evde eğitimlerini görüyor. Karneleri de çok başarılı. İnşallah bu başarıları ikinci yarıyılda da devam edecek. Biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın yanındayız” diye konuştu. Aileler ise İl Milli Eğitim Müdürünün ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Ziyaretlere, Çukurçayır Ortaokulu Müdürü Salih GÜLTEPE, Karadeniz Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Necati YARDIM ile evde eğitim gören öğrencilerin öğretmenleri de eşlik etti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.