Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Trabzon’da 140 bin 172 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı

Trabzon’da 140 bin 172 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı
  • 19 Ocak 2018

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından basına gönderilen bildiride Trabzonlu 140 bin 172 öğrencinin yarıyıl karnesini aldığı belirtildi.

Trabzon’da 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi nedeniyle 140 bin 172 öğrenci karne sevinci yaşadı.

Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı birinci yarıyılının sona ermesi nedeniyle Ortahisar Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokulunda karne dağıttı.

Karne törenine  İl Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ, Ortahisar Kaymakamı Numan HATİPOĞLU, Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Şükür KÖSE, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin AKYÜZ ile Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokulundaki öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Bütün öğretmenlere, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Müdür AKTAŞ, çocuklarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti ve “Bu tatili fırsata dönüştürmek elinizde. Elbette tatili en çok sizler hak etiniz.  Gezmek, eğlenmek, en önemlisi dinlenmek hakkınız. Bütün bunların yanında, sizden okumak ve yazmak gibi iki değerli ve elzem faaliyeti de yerine getirmenizi istiyorum.

Kadim ve kavi değerlerimizi sizler koruyacak ve geliştireceksiniz”

Bu ülkenin geleceği sizlersiniz. İnanıyorum ki sizler, milli ve manevi değerlerine bağlı; atasına, milletine ve devletine sahip çıkan gençler olarak yetişeceksiniz. Kadim ve kavi değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız.

Bu kısa tatil dönemini bir fırsata dönüştürüp, kendi payınıza düşen önlemleri alarak daha dinamik ve yenilenmiş bir şekilde II. yarıyıl dönemini karşılamanız temennisi ile hepinize iyi tatiller diliyorum.” şeklinde konuştu.

Tören, öğrencilere karne dağıtımı ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Yarıyıl tatili iki haftalık olacak. İkinci yarıyıl ise 05.02.2018 tarihinde başlayacak.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.