istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri Kitabı Sponsorlarını Arıyor

Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri Kitabı Sponsorlarını Arıyor

Bugüne kadar kimsenin yapmadığı yaptı ve 1. Dünya Savaşı’nda, Kurtuluş Savaşlarında, Sarıkamış Harekatı’nda ve diğer tüm savaşlarda şehit olup kanıyla vatan topraklarını sulayan Şalpazarılı şehitlerin isimleri, hayat hikayeleri bir kitapta toplandı. Turan UZUN’un yıllar süren mücadele dolu uğraşıyla kaleme aldığı Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri  kitabının piyasaya çıkması için sponsorlara ihtiyacı var !

Bize Bu Vatanı Kanıyla Emanet Eden Şehitlerimizin Kaçının İsmini Hatırlıyorsunuz ?

Balkanlarda, Yemen’de, Kafkaslar’da, Sarıkamış’ta, Kore’de, Kurtuluş Savaşlarında, Rus işgalinde kaç ecdadımız şehit oldu, kaçı gazi oldu ve kaçını Ruslar esir ederek Anadolu’nun bağrından koparıp götürdüler ? Şalpazarılı yüzlerce şehit, gazi ve esir… Onların hatıraları Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabında yaşayacak ve bundan yüzlerce yıl sonrasına bir belge olarak kalacak.

Şehitlerimiz, gazilerimiz ve esir edilip götürülen ecdadımız mücadeleleriyle, kanlarıyla bu toprakları düşmandan korudular ve bizlere bıraktılar. Bugünkü halimizi onlara borçluyuz. Turan UZUN onların hatıralarını yaşatmak, bizlere geçmişimizi hatırlayıp geleceğimizi şekillendirebilmemize fırsat sağlamak için büyük maddi ve manevi mesuliyetler ile Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabını hazırladı.

Sıra Sizde ! Kitabın Çıkması İçin Kişi, Kurum ve Kuruluşlar Harekete !

Bir emeklinin gücü Şalpazarı‘nın en büyük eserinin baş vermesini sağladı. Onun filizlenip raflarda yerini alıp tarihe ışık tutabilmesi ve yüzlerce yıl sonraya belge olabilmesi için sizlerin maddi desteğine ihtiyaç var. Az çok demeyip bir an önce kitabın çıkartılması için sponsor olun. Bu şehitlerimize, gazilerimize ve esir verdiklerimize bir vefa ve boyun borcudur !..

Sponsorluk için hem haber sitemizin İletişim bölümünden yazabilir hem de Turan UZUN’a ulaşabilirsiniz:

Turan UZUN

Tel: +90 532 327 29 47

E Mail:  turanuz@hotmail.com

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.