lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Toprak Yola Fidan Diken Şalpazarılı Vatandaştan Adrese Teslim Tepki

Toprak Yola Fidan Diken Şalpazarılı Vatandaştan Adrese Teslim Tepki
  • 30 Temmuz 2017

Büyük şehirlerde neredeyse her yıl kaldırımların değiştirildiği, yolların yenilendiği ve koca şehirlerin aylar içerisinde yeniden imar edilebildiği ülkemizde Şalpazarı hala çamur çorak toprak yollar ile cebelleşiyor. Şalpazarılı bir vatandaş çukurlaşmış ve yağmurun etkisiyle çamurlaşmış toprak yola kızıl ağaç fidanı dikti.

Selahattin Alay adlı Şalpazarılı vatandaş çamur yola diktiği fidanla ilçeye yeterli yatırımı sağlamayan yöneticilere hiciv dolu bir mesaj yayınladı.

Fotoğrafın Üzerine “Şalpazarı ve Trabzon Büyük Şehir Belediyesi yazarak adres belirtti

Hakkımı istiyorum, bizlerden oy alıp da gerekli yatırımı sağlamayan siyasilerden hakkını istemeyenden Allah huzurunda davacıyım diyen vatandaş çamur yola diktiği fidanın fotoğrafını çekip üzerine Şalpazarı ve Trabzon Büyük Şehir Belediyesi yazarak sosyal medyada paylaştı. Selahattin Alay’ın hicivli mesajı da şöyle:

“Şalpazarı ve Trabzon Büyükşehir belediyeleri verdikleri sözü tek tek tutmaya devam ediyor. Yollarımız en iyi şekilde yapıldı. Ama gözden kaçan çukurlarada kızılağaç fidesini dikerek gelecek nesillere yeşil bir alan bırakıyorlar. Ya istemesini bilmiyoruz ya insan yerine konulmuyoruz. Belediyeye kişi başına gelen para anlaşılıyor ki adamı olan mahallelere gidiyor bize de Allah’ a el açıp duâ etmekten başka birşey kalmıyor. Zamanı geldiğinde yalan dolanla bizi kandırıp oyumuzu alan bu tür yöneticilerden hesap sormayandan Allah huzurunda davacıyım. Ben hakkımı istiyorum. Benim hakkımı yiyenden hesap soracağız inşallah, buda böyle biline. Gün gelir devran döner. Hayırlı ve huzurlu bir gün diliyorum.”

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.