www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Teşkilatından Tebrik Alan TOPKARA Başarısını İlan Etti ! İstifa Etmiyor !

Teşkilatından Tebrik Alan TOPKARA Başarısını İlan Etti ! İstifa Etmiyor !

Şalpazarı’ndaki Ak Partili Muhalifler Topkara’yı İstifaya Çağırmıştı

Dün referandum sonuçlarının açıklanmasıyla Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat TOPKARA’nın mahallesi Üzümözü’nden Hayır oyu çıktı. Bunun üzerine  Murat TOPKARA’ya muhalif Şalpazarı’ndaki bazı Ak Partililerin sosyal medyada kendisini istifaya çağıran yorumların olduğu görüldü.

Sosyal medyadan Topkara’ya yapılan istifa çağrıları “Mahallesinden Evet’i koparamayan Murat TOPKARA istifaya çağrılıyor” şeklinde okundu ve haberini yaptık. Söz hakkı doğan Topkara’ya Gündem Yazar Şalpazarı olarak ulaşıp açıklama almaya çalıştık ancak Topkara telefonlarımıza cevap  vermedi. Sosyal medyada gönderilen iletiyi ise Topkara okumasına rağmen cevaplamadı.

TOPKARA Başarısını İlan Etti !

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat TOPKARA kendisine bağlı Yeni Şalpazarı adlı haber sitesinde başarı kazandığını ilan etti, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar REVİ’nin, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun, AKP’li belediye başkanlarının, Trabzon Ak Parti Milletvekilleri Salih Cora, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar‘ın kendisini tebrik ettiğini açıkladı.

İstifa Etmiyor !

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat TOPKARA kendisini destekleyen Yeni Şalpazarı sitesine verdiği “Trabzon’un Yomra ve Maçka İlçeleri başta olmak üzere, Trabzon’un batı ilçeleri içinde yüzde 73’e yakın bir oy alarak birinci ve şampiyon olan tüm Teşkilat mensuplarımıza, bu çorbada tuzu olan Partimize gönül verenlere sonsuz teşekkür ediyorum.” açıklaması ile başarısını ilan etti. Dolayısıyla istifa etmeyeceğini de belirtmiş oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ