lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Sultan Murat Yaylası’nda Arapların Üstüne Yıldırım Düştü ! Ölü Var…

Sultan Murat Yaylası’nda Arapların Üstüne Yıldırım Düştü ! Ölü Var…
  • 17 Ağustos 2017

Sultan Murat Yaylası’nda Arap turistlerin üzerine bu yıl da yıldırım düştü. Trabzon ilimizin Çaykara İlçesi topraklarında bulunan gözde turizm mekanlarımızdan Sultan Murat Yaylası’nda Arap turistlerin üzerine yıldırım düştü !

Bir Ölü Üç Yaralı !

Yaylada yıldırım düşmesi sonucu 1 Arap turistin öldüğü belirtilirken 1’i ağır 3 Arap turistin de yaralandığı belirtildi. Yaralanan Arap turistler, bölgeye sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı ifade edildi.

Çaykara Belediye Başkanı da Oradaydı !

Yıldırım düştüğünde bölgede olduklarını ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, “Biz de o saatlerde oradaydık. Çok şiddetli bir yağmur yağdı. Biz dönüşe geçtiğimizde yıldırım düştüğünü gördük.”

Geçen Yıl da Araplar’ın Üzerine Yıldırım Düştü !

Trabzon’da hatırlanacağı üzere yine geçen sene Ağustos ayında Sultan Murat Yaylasında 3 kişilik Arap turist ailesinin üzerine yıldırım düşmüştü. Yıldırım düşmesi sonrasında yaralanan Arap turistleri bölgedeki vatandaşlar fark etmiş ardından hastaneye kaldırılmışlardı. Arap turistlerin tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edilmişlerdi…

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.