www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Siz Ciddi misiniz ?

Ercan Kandemir

Ercan Kandemir

İki yıldır Trabzon’da ve Karadeniz’de terör faaliyetlerinin arttığını yazıyoruz.

Ülkemizi ve dünyayı takip ediyoruz, önümüzdeki gün ve yıllarda da terör faaliyetlerinin artacağını yazıyoruz.

Karadeniz’den militan devşiremeyen PKK’nın, sosyalist komünist ve Pontuscu grupları bir araya getirerek Halkların Birleşik Devrimci Hareketi adlı terör örgütünü kurduğunu, Karadeniz’e yolladığını yazıyoruz.

Yunanistan’ın Pontuscu faaliyetler için yılda milyonlarca dolar harcadığını, 19 Mayıs 2019’da sözde Rum soykırımını dünyaya duyurmaya çalışacağını, bölgemizdeki Pontuscular’a kaynak aktardığını, bölgede kargaşa çıkartmak istediklerini yazıyoruz.

Gürcistan’da PKK’nın kamp kurduğunu yazıyoruz.

AB-D’nin Karadeniz, Kafkas, Hazar ve oradan Türkistan’a açılan ticaret sahasında gözü olduğunu, Pontuscu ve diğer etnik bölücü gruplara Karadeniz’de destek sağladığını yazıyoruz.

Bölgemizdeki komünist, sosyalist ve Pontuscuların bu PKK’nın kurduğu HBDH’ye destek sağladığını, terör faaliyetleri gerçekleştirdiğini, sivil vatandaşlarımızı, askerlerimizi şehit ettiklerini, yaraladıklarını yazıyoruz.

Derhal bölgede korucular göreve alınmak suretiyle devletimiz ile koordineli çalışacak yöre halkının eline otomatik silah verilmesi gerektiğini, terörün belini daha henüz büyümeden bölgeyi en iyi tanıyan ve dağlarında silahıyla gezen yöre halkının kırabileceğini yazıyoruz.

Siz ne yapıyorsunuz ?

Maçka’nın Köprüyanı mahallesinin eski muhtarı evinden yiyecek çalındığı şikayetinde bulunuluyor.

Maçka’da son yıllarda terör faaliyetlerinin olduğu aşikar iken, daha önce de çatışmalar yaşanmış iken normal bir adli olay gibi evin  yaşındaki çocuğuyla beraber olay yerine gidiliyor.

Ev halkı hazır yaylada iken evin yakınında yuvalanmış ve evdeki gıdalardan yararlanan teröristler, böylesine ‘hazırlıksız’ bir şekilde Türk askerini yakalamışken eylem gerçekleştiriyorlar, küçük Eren Bülbül’ü ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş’umuzu şehit ediyorlar…

Siz ciddi misiniz ?..

Bu yaşanan olay bölgemizde acilen sağlıklı bir güvenlik stratejisinin oluşturularak hayata geçirilmesi gerektiğini ortaya koyuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ