Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Siyasi Kutuplaşma Artarken Köksal DURMUŞ’tan Yürek Okşayan Paylaşım

Siyasi Kutuplaşma Artarken Köksal DURMUŞ’tan Yürek Okşayan Paylaşım
  • 05 Mayıs 2018

Şalpazarı Dernekler Federasyonu Eski Başkanı Köksal DURMUŞ siyasi kutuplaşmanın arttığı dönemde yaptığı paylaşım yürekleri okşadı.

Aynı zamanda CHP üyesi olan ve siyasi çalışmalarını burada sürdüren Köksal DURMUŞ’un bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım insanlarımızı düşünmeye sevk ediyor. Paylaşımında “Yeri geldi kuru ekmeği paylaştık, beraber güldük, beraber ağladık.” diyen Durmuş, siyasi görüşler farklı olabilir ancak bunu bir farklılık olarak görmedik diye ekledi.

Kavgaların sıradanlaştığını ve kutuplaşmanın sertleştiğini ileri süren Köksal DURMUŞ’un “Ben bütün arkadaşlarımı, dostlarımı, seviyorum.” dediği paylaşım şu şekilde:

“Hayattaki bütün dostum ve ben çok farklı siyasi görüşlere sahibizdir. Ama hayatta yeri geldi kuru ekmeği paylaştık, beraber güldük, beraber ağladık. Siyasi görüşlerimiz farklı da olsa bunu bir farklılık olarak görmedik. Birbirimize bu konuda baskı da yapmamıştık. Ya şimdi Dikkat ediyor musunuz kavga sıradanlaştı, kutuplaşma sertleşti, birbirimizden kopuyoruz, birbirimizi boğazlıyoruz. Ne kadar da yanlış değil mi ? Gelin bu dönem yine eskisi gibi herkesin görüşüne saygılı olalım, birbirimizi sevelim, sayalım. Ben bütün arkadaşlarımı, dostlarımı, seviyorum. Yani sizleri seviyor ve sizlerin görüşüme saygı duyuyorum. Siz de bütün arkadaşlarınız görüşüme saygı duymanız en büyük temennimdir. Bilin ki siyaset bir inanç değildir.”

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.