lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Sayvançatak Derneği’nin Yöresel Kermesi Yapıldı

Sayvançatak Derneği’nin Yöresel Kermesi Yapıldı
  • 12 Mart 2017

Sayvançatak Derneği bugün Kirazlıtepe’de bulunan Boğaziçi Yaşam Merkezi‘nde yöresel kermes düzenledi. Kermesin açılışını Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen yaptı.

Kermeste pancar çorbası, sarma, keşkek gibi yöresel yemeklerin yanı sıra el sanatı ürünleri de satışa sunuldu. Yapılan yöresel kermes hem halkın bir araya gelmesini, yöresel ürünlerin hatırlanmasını ve hem de derneğe gelir sağladı.

Murat Kumaş da yöresel kermeste kemençe çalarak ortama hoş bir hava kattı. Sayvançatak Derneği Başkanı Erol Yanık kermes sonrasında teşekkür mesajı yayınladı.

“TEŞEKKÜR

Bugün kadın kollarımızın düzenlediği el sanatarı ve yöresel yemekli kermes için hiçbir karşılık beklemeden geceli gündülü çalışan kadın kollarımızın başta başkan Havva UÇAR olmak üzere yönetimine, ürün bağışında bulunan, yöresel yemekleri hazırlayan kadınlarımıza, yöteim kurulundaki arkadaşlarıma, stanlarda görev yapan genç kız ve erkeklere, kermesimize teşrif eden, salonu ücretsiz bize tahsis eden Ağasar’ın medarı iftiharı Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi TÜRKMEN‘e, köyümüzün muhtarı Ali GÖREN‘e, Kirazlıtepe mahalle muhtarı Nazmi YAMAÇ‘a, Sinlice köyü muhtarı Sn. Mustafa UÇAR‘a, ŞALFED Genel Başkanımız Sn. Semih DURMUŞ‘a, federasyonumuza bağlı dernek başkanlarımıza, kadın kollarına, güzide basın mensuplarımız Bülent ŞİRİN, Fatih MUHÇU, Ercan KANDEMİR’e, iş adamlarımıza, değerli sanatçı dostum Murat KUMAŞ‘a, velhasıl teşrif eden herkese en kalbi şükranlarımı sunarım.

Hepinizden Allah razı olsun.
İyi ki Ağasar’da SAYVANÇATAK var.
İyi ki sizin gibi değerli dostlarımız var
Saygılarımla

Erol YANIK
Sayvançatak Köyü Derneği Başkanı

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.