Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Satacakları Atkıların Geliriyle Şalpazarı’nda Onlarca Öğrenciyi Sevindirecekler

Satacakları Atkıların Geliriyle Şalpazarı’nda Onlarca Öğrenciyi Sevindirecekler
  • 04 Aralık 2017

Şalpazarılı iki genç Kerem UÇAR ve Ali ÇUBUK, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bastırdıkları atkıları satarak elde edecekleri gelir ile Şalpazarı’ndaki bir okulun onlarca öğrencisini sevindirecekler.

İki arkadaş sosyal medyada sahipleri oldukları Gurbetteki Şalpazarı sayfasında faaliyetlerini sürdürüyorlar. Hatta Ali ÇABUK önderliğinde Gurbetteki Şalpazarılılar Taraftar Grubu‘nu da oluşturdular.

Bu yıl da bastırdıkları yeni atkılar ile işe başladılar. ‘Biz Her Yerde Ağasarlıyız’ savsözünün de olduğu atkı ‘GURBETTEKİ ŞALPAZARILILAR’ ismiyle basıldı. Atkının bir ucunda Şalpazarıspor ongunu bulunurken öbür ucunda ise Gurbetteki Şalpazarı ongunu bulunmakta. Edinilen bilgilere göre atkı A kalite satenden üretildi.

Atkı satışlarında kampanya da uygulanacak. Satılan her 100 atkı sonrası atkı satın alanlar araasında yapılacak çekiliş ile kazançlıya bir Trabzonspor forması hediye edilecek.

Fiyatı 20 TL olan atkılardan almak için Gurbetteki Şalpazarı sayfasına, Ali ÇUBUK’a veya Kerem UÇAR’a ulaşabilirsiniz.

İki arkadaş geçen yıl da sattıkları atkıdan elde ettikleri gelir ile Gökçeköy İlköğretim Okulundaki öğrencilere bere yollayarak onları sevindirmişti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.