www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı’nın Uğur İmamoğlu’suz Kalmasına İzin Vermediler

Şalpazarı’nın Uğur İmamoğlu’suz Kalmasına İzin Vermediler

Uğur İmamoğlu, Şalpazarı’nın Kasımağzı mahallesinden genç bir kardeşimiz. Kendisi Üsküdar’ın Kirazlıtepe mahallesinde oturmakta. Uğur aynı zamanda Şalpazarılıların kalbinde özel yeri olan birisi. Bir süre önce telefonu bozulduğu için Şalpazarılılar ile bağlantısının kopacağını belirten Uğur’a dün akşam anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Uğur, sosyal medya hesabından sürekli Şalpazarılılar ile hasbihal eder, onları bilgilendirici paylaşımlarda bulunur, sosyal konularda görüşlerini sunar. O aynı zamanda Şalpazarı derneklerinin de gözdesidir. Şalpazarılı vatandaşlar sürekli kendisini ziyaret eder, hem onunla hem de yine Şalpazarılıların kalbinde özel bir yeri bulunan kardeşi Vildan ile sohbette bulunurlar. Uğur ve Vildan iyi bir okuyucu ve araştırmacıdır da.

Uğur bir süre önce sosyal medya hesabından telefonunun bozuk olduğunu ve Şalpazarılılar ile bir süre bağlantısının kopacağını yazmıştı. Bunun üzerine harekete geçen Şalpazarı derneklerinin önde gelen isimlerinden Ali Evren, Ali Atalar, Ali Erata, Selim Şekerci, esnaflarımızdan Şahin Kumaş ve Şalpazarı basınından Fatih Muhcu Uğur ve Vildan İmamoğlu’na sürpriz bir ziyarette bulundular.

Uğur yaptığı açıklamada “Yaklaşık bir kaç ay önce sosyal medya da telefonumun arızalı olduğunu ifade ederek dostlarımdan bana sosyal medya üzerinden ulaşmalarını rica etmiştim . Bunun üzerine beni seven dostlarım benden habersiz bir şekilde organize olarak dün akşam iftar sonrası bizlere sürpriz bir ziyarette bulundular. Bana yeni bir telefon hediye ettiler . Bu güzel ziyaretleri ve hediyeleri için başta Selim Şekerci ,Ali Atalar, Ali Erata, Ali Evren, Şahin Kumaş, Fatih Muhcu abilerime vede katkıda bulunan ismini sayamadığım bir çok değerli abilerime ayrı ayrı teşekkür eder ellerinden öperim” dedi.

Şalpazarılılar ile Uğur İmamoğlu’nun bağlantısını devam ettirebilmesi için Uğur’a bir akıllı telefon hediye ettiler. Bu sayede Uğur ile Şalpazarılılar sohbetlerine devam edebilecek.

Uğur İmamoğlu

Vildan İmamoğlu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ