Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı’nda Ülkü Ocağı Tekrar Kuruluyor

Şalpazarı’nda Ülkü Ocağı Tekrar Kuruluyor
  • 03 Şubat 2018

Şalpazarı Ülkü Ocakları, 2015 yılı sonlarından bu yana işlemez durumdaydı. Mustafa Koç’un Şalpazarı Ülkü Ocakları Başkanlığına atanmasıyla Ocağın tekrar tütmesi sağlanmaya çalışılıyor.

Şalpazarı Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Mustafa Koç’un düzenlediği kahvaltı programında Ağasarlı Ülkücüler bir araya geldi. Kahvaltıya MHP’li Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ ve Yardımcısı Hasan KARABAYIR, MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin, Şalpazarıspor Başkanı Cevat Özdemir ve Ülkücü gençler katıldı.

Şalpazarı’nda hali hazırda bir Ülkü Ocağı yerleşkesi bulunmamakta. Ocak yerleşkesinin nereye açılacağı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmamakta.

Başkan Kurukız, Ülkü Ocağı kahvaltısında konuşma yaptı. Türk İslam ideolojisinin öğretildiği ve hayata geçirilmeye çalışıldığı yer olan Ülkü Ocağı kahvaltısında ideolojik meseleler yerine günlük siyasi meseleler daha ağır bastı.

Her konuşmasında olduğu gibi Ülkü Ocağı toplantısında da Ak Parti’ye ve Ak Partili Trabzon Milletvekillerine teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Başkan Kurukız, Şalpazarı Sisdağı Gündem haber sitesinde çıkan habere göre şunları söyledi:

‘Türkiye Cumhuriyeti’nin en dirayetli bakanı Süleyman SOYLU’ vurgusu

Şalpazarı Belediye Başkanı görevine geldiğim günden itibaren muhalefet  olmama rağmen Ak Parti hükümetinin  ilçeme ve bana karşı hiçbir muhalefeti olmamıştır. Göreve geldiğim günden itibaren dediğimiz gibi Şalpazarı Partisini kurduk. Şalpazarı ilçemize hizmet yapabilmek için muhalefet, iktidar demeden herkesin kapısını çaldık ve bu çalışmamızın çok faydasını gördük. Belediye araç parkını kuruş para vermeden zenginleştirdik. Belediye hizmet binamızın inşaatı hızla devam etmektedir. Hükümet konağı, ilçe stadyumu, dere ıslah çalışmaları ve en önemlisi ilçemize, Türkiye Cumhuriyeti’nin en dirayetli İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katkılarıyla Meslek Yüksek Okulu’nu beş bölümle beraber getirdik. İlçemize hizmetlerin  getirilmesinde ve bizlerden desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’ye, Türkiye Cumhuriyetinin en dirayetli içişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Muhammet Balta ve Trabzon Milletvekillerine, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e, Tuzla Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çabuk’a, kardeş belediye olduğumuz Doğankent, Üsküdar ve Sancaktepe Belediye Başkanlarına, ayrıca teşekkür ederim.”

“Hükümetin ilçeme ve bana karşı hiçbir muhalefeti olmamıştır.”

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım’a,Bakanlar Kuruluna, bizim bölgemizin bakanı olan Süleyman Soylu’ya ayrıca teşekkür ediyorum. Plan Bütçe Komisyonu’nda görev alan Milletvekillerimiz  Salih Cora ve Muhammet Balta’a teşekkür ediyorum. İlçemize yapılan yatırımlarda büyük katkıları var. Muhalefet olmama rağmen bu hükümetin ilçeme ve bana karşı hiçbir muhalefeti olmamıştır. Kendilerine ne kadar dua etsem, ne kadar teşekkür etsem azdır. Bekleyelim bugün git yarın gel şimdiye kadar böyle bir şey olmamıştır. Burada kendilerinin haklarını yediremeyiz. Okulla ilgili, sokakla ilgili, yolla ilgili, göletle ilgili, turizmle ilgili tüm yatırımlarla bana hiçbir engel olmamış, önümü kesmemişlerdir, ne istediysem yapılmıştır.”

“Milli İttifakı Destekliyorum”

“Bildiğiniz gibi ben MHP ‘liyim Türk Milliyetçisiyim,Ülkücüyüm, başta da söylediğim gibi önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışına sahip bir partinin neferiyim. Geçmiş dönemlerde yapılan seçimlerde olduğu gibi referandum çalışmalarında genel başkanımız hangi yolu izlemişse bizler de beraberinde hareket ettik ve bunun da ilçem ve kendim adına çok faydasını gördük. 2019 seçimlerinde Ak Parti ve MHP arasında ne kadar netlik kazanmasa da Milli İttifak kurularak birlikte seçime gidilmesini şimdiden destekliyorum. Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız ülkemizin geleceği için bir çok konuda ittifak yapmış olup bir çok faydasını görmüşlerdir. Bizler de böyle bir şey olursa ilçemiz Şalpazarı’nın geleceği için neden olmasın ?”

Şalpazarı Ülkü Ocağı Başkanı Mustafa Koç da Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini, devletimize bu zor süreçte sahip çıkmak gerektiğini belirterek katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.