lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı’nda Milli Birlik Yürüyüşü Yapıldı

Şalpazarı’nda Milli Birlik Yürüyüşü Yapıldı
  • 16 Temmuz 2017

Şalpazarı ilçemizde Milli Birlik ve Beraberlik Yürüyüşü düzenlendi. Yurdumuz genelinde olduğu gibi Trabzon Şalpazarı ilçesinde de Milli Birlik Yürüyüşü yapıldı. Fethullah Gülen Cemaati Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz 2016’da yapılan hain darbe  girişiminin yıl dönümü sebebiyle 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında hafta içerisinde çeşitli programlarla şehitlerimiz anıldı.

Şalpazarı Kaymakamlığı, Şalpazarı Belediyesi ve ilçemizdeki diğer kurumlar 15 Temmuz programları kapsamında şehitlik ziyaretlerinde bulundular, Camilerde şehitlerimiz için yapılan Kuran programlarına katıldılar. Daha sonra Şalpazarı Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Milli Birlik Yürüyüşü yapıldı. Yürüyüş İlçe Emniyet Amirliği önünden başlayarak Tepebaşı caddesine kadar  devam etti. Buradan tekrar geri dönülerek 15 Temmuz  Demokrasi Meydanı’nda gelindi. Burada kurulan platformda  Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikçi, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Topkara birer konuşma yaptı.

Şalpazarı’ndaki Milli Birlik Yürüyüşü’nün ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen toplu taşıma aracıyla bir gurup katılımcı Trabzon Meydan Parkı’ndaki demokrasi nöbetine gitti.

Kaynak: salpazari61.com

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.