lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı’nda Kur’an ve Gençlik Sunuştayı Gerçekleşti

Şalpazarı’nda Kur’an ve Gençlik Sunuştayı Gerçekleşti
  • 07 Eylül 2017

Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği tarafından düzenlenen Kur’an ve Gençlik sunuştayı Prof. Dr. Mehmet OKUYAN’ın katılımı ile gerçekleşti.

Sunuştayın açılış konuşmasını Samsın 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Şalpazarılı hemşehrimiz Yrd. Doç. Dr. Mustafa KARA gerçekleştirdi. Kara yaptığı açılış konuşmasında ülkemizin 15 Temmuz süreci yaşadığını, kendine Müslüman diyenlerin ülkeyi ve milleti zora soktuğunu dile getirerek cemaat ve tarikatların ülkeye ve millete karşı zararlı bir dönüşüme uğradıklarını belirtti. Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği’ne sunuştayı düzenledikleri için teşekkür etti ve bu derneğe maddi ve manevi desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Gündem Yazar, imkanları dahilinde sunuştayın  bir bölümünü sosyal medya üzerinden canlı yayınladı.

Sunuçtay 19.30’da başladığında salon tamamen doldu. Ayakta kalanlar da oldu. Şakpazarı’nda konferans yani sunuştay yapılmak istendiğinde Ağasarlı’nın yoğun ilgi ile karşılayacağı kanıtlanmış oldu. Yani Şalpazarı’nda istendiğinde yapılamayacak ve ilgi görmeyecek herhangi bir etkinlik yok.

OKUYAN, cemaatlerin, tarikatların ve bazı insanların İslam’da bazı ayetleri çarpıtarak insanları kendi amaçları doğrultusunda kullandığını belirtip insanların Kur’anı hakkıyla anlayabilmesinin yollarından bahsetti.

Şalpazarı’nda yer alan bazı cemaat ve tarikat müridleri sosyal medyada Prof. Dr. Mehmet OKUYAN’ın Şalpazarı’na gelmesine sert bir şekilde karşı çıkmışlardı.

Aşağıda, Prof. Dr. Mehmet OKUYAN’ın Şalpazarı’nda verdiği Kur’an ve Gençlik sunuştayının  53 dakikalık bölümünü izleyebilirsiniz.

İzleti:

Şalpazarı'nda Kur'an ve Gençlik Sunuştayı – Porf. Dr. Mehmet OKUYAN

Gündem Yazar paylaştı: 7 Eylül 2017 Perşembe

Görseller:

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.