Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı’nda 23 NİSAN Coşkusu !

Şalpazarı’nda 23 NİSAN Coşkusu !
  • 23 Nisan 2018

Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu’nda bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı !

Şalpazarı Bu Coşkuyu Özlemişti !

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri, kendilerine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Kurtuluş Savaşlarında vatan için can veren Türk ecdatlarının armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sevinç ve coşkuyla kutladılar.

Ulu Önder Atatürk’e Saygı Duruşunda Bulunuldu

23 Nisan kutlaması Atatürk’ü temsil eden büstüne çelenk sunulmasıyla başladı. Sonra Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşunda bulunuldu.

Şalpazarılı Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Öğrencilerin hazırladığı gösteriler Şalpazarılılar tarafından ilgiyle izlendi. Çuval ve elma yeme yarışması da renkli sahneler oluşturdu. Öğrenciler şiirler okudu. Halk Oyunları ve Yöremize özgü folklor gösterileri yapıldı.

 

Başarılı Öğrencilere Hediyeleri Takdim Edildi

Şalpazarı okulları arasında şiir ve kompozisyon dallarında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Şalpazarı Kaymakamı Murat BEŞİKCİ ödüllerini takdim etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98.yıl kutlama programı kapsamında Şalpazarı çocukları Kaymakam Beşikçi’yi ziyaret etti. Kaymakamlık Makamına Atatürk İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi Duru Naz ÖZTÜRK oturdu.

Makamlarını Bugüne Özel Devrettiler

Refik KURUKIZ Makamını Devretti !

Şalpazarı belediye Başkanı Refik KURUKIZ da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını Zeynep ÇÖMEZ’e devretti. Zeynep ÇÖMEZ’in Şalpazarı Belediyesi’nin projelerini incelediği ve 23 Nisan’ın eski başkanı Refik KURUKIZ’a talimat verdiği görüldü.

Coşku Her Kesimde Yaşandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu bugün Şalpazarı’nın tüm kesimlerinde yaşandı. Kutlamaya Kaymakam Murat BEŞİKCİ, Belediye Başkanı Refik KURUKIZ, Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Kamu Personelleri ve STK’ lar, öğrenciler, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı.

Ayrıca siyasi parti temsilcilerinin de katıldığı 23 Nisan kutlamasında CHP İlçe Başkanı Erdoğan KIRAN, İYİ Parti İlçe Başkanı Pirağa YAŞAR, MHP İlçe Başkanı Ömer ÖZDİN, Ak Parti İlçe Başkanı Zeki ÇABUK bir arada oturdular.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.