istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı Sayvançataklılar Şehit Eren BÜLBÜL İçin Çeşme Yaptı !

Şalpazarı Sayvançataklılar Şehit Eren BÜLBÜL İçin Çeşme Yaptı !

Şalpazarı’mızın Sayvançatak Mahallesi halkı kendi imkanlarıyla Trabzon Maçka’da kahpe teröristler tarafından Şehit edilen Eren BÜLBÜL ve 15 Temmuz Şehitleri için çok anlamlı iki tane çeşme inşa ettiler.

Oğuz’un Çepni Boyu’na mensup Şalpazarılılar, Türk Vatanı için kanlarını ve canlarını feda eden kutlu şehitlerimizi unutmadı. Şalpazarı için çok anlamlı bir işe imza atan hemşehrilerimiz bizleri gelecek adına umutlandırdı.

Sayvançatak köylüleri kendi imkan ve işçilikleri ile Eren BÜLBÜL adına bir çeşme inşa ettiler.

Hain Cemaatçilerin, Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak için yaptıkları hain darbe girişiminde Şehit olan Vatan Evlatlarını da unutmayan Sayvançataklılar, onlar için de 15 Temmuz Şehitleri Çeşmesi inşa ettiler.

Şehitlerimize adanan çeşmelerin yapılmasına öncülük edenlerden Selahattin ALAY, yaptığı açıklamada “Şehitler için ne yapsak az. Törende adeta ikinci bir Yenikapı ruhu vardı. Muhtar Ali Gören ve Hasan Tarhan hizmet için her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını söylediler. Herkese teşekkür eder hayırlı olmasını Yüce Mevladan niyaz ederiz.” dedi.

Çeşmenin ustası Hasan Tarhan da sosyal medyada yaptığı paylaşımında ” ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ ! 15 TEMMUZ Çeşme’sinden sonra, Şehidimiz EREN BÜLBÜL Çeşmesi de hizmete girdi. Sayvançatak Mahallemize yaptığım iki çeşmeye Şehitlerimizin ismini koyduk. Mahallemize ve milletimize hayırlı olsun. katkılarından dolayı mahalle halkına ve sponsorlara teşekkürlerimi arz ederim.” dedi.

Sayvançatak Muhtarı Ali Gören’in çeşmelerin açılışında göz yaşlarını tutamadığı belirtildi.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.