lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı Belediyesi’nden Meslek Yüksek Okulu’na Katkıda Bulunanlara Hemşehrilik Beratı

Şalpazarı Belediyesi’nden Meslek Yüksek Okulu’na Katkıda Bulunanlara Hemşehrilik Beratı
  • 11 Haziran 2017

Şalpazarı’na Meslek Yüksek Okulu yapılması KTÜ Senatosu’ndan geçmişti. Şalpazarı Belediyesi, Şalpazarı’na Meslek Yüksek Okulu yapılmasına katkıda bulunanlara Fahri Hemşehrilik Beratı verdi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız başkanlığında gerçekleştirilen belediyenin Mayıs ayı toplantısında Şalpazarı’na meslek yüksek okulu yapılmasında katkıda bulunan isimlere fahri hemşehrilik beratı verilmesine oy birliği ile karar verildi. Kurukız meclis toplantısında katkıda bulunan isimleri saydı ve onlara şu sözlerle teşekkür etti:  “Buradan özellikle emeği olanlara teşekkür etmek istiyorum. Başta sayın bakanımız Süleyman Soylu olmak üzere, Trabzon Milletvekillerimiz ve özellikle rektörümüz Süleyman Baykal’a ve onun kıymetli yardımcısı Hikmet Öksüz’e, Sayın Genel Sekreter Yardımcısı bizim evladımız Mehmet Karabayır’a, yine çok kıymetli evladımız, hocamız Veysel Usta’ya, geçmişte dernek kurarak ilçemizde bu alanda çalışma yapmış, katkı yapmış dernek başkanı Ahmet Yüksel Gülay’a ve emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.”

Kurukız, teşekkürün belgelendirilmesi gerektiğini söyleyerek fahri hemşehrilik beratını şu sözlerle oylamaya sundu: “Teşekkürü bir belgeyle belgelendirmemiz gerekir. Sayın İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya, kıymetli Rektörümüz Süleyman Baykal’a, Rektör Yardımcısı Hikmet Öksüz’e ve Şalpazarı’nda uzun yıllar görev yapmış olan Mehmet Taşkın bölük komutanımıza ‘Hayatımda görev yaptığım süre içerisinde 4 yılı bir tara diğer 26 yılı başka bir tarafa koyduğumda Şalpazarı benim için çok önemli, buradan güzel anılarla ayrılacağım. Ben zaten Şalpazarılıyım’ diyen Mehmet Taşkın komutanımıza Şalpazarı Meclis onayı ile hemşehrilik berat vermek istiyoruz ve bunu oylamak istiyorum. Bu saydığım değerlerimize, büyüklerimize Şalpazarı hemşehrilik beratını oylamak istiyorum.”

Bu özlerin ardından oylamaya geçildi ve sayılan isimlere oy birliği ile hemşehrilik beratı verilmesine karar verildi.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.