Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı Belediye Hizmet Binası Hakkında”Ucube” Yaklaşımı

Şalpazarı Belediye Hizmet Binası Hakkında”Ucube” Yaklaşımı
  • 22 Haziran 2018

Şalpazarı’nın ihtiyacı olan belediye hizmet binasının inşaatı sürerken Şalpazarı Belediye Eski Başkanı Fehmi CENGİZ’den ilginç açıklamalar geldi. Ak Partili olduğunu söyleyen Cengiz, inşaatı süren belediye hizmet binası hakkında “ucube” değerlendirmesinde bulundu ve Belediye Başkanı Refik KURUKIZ hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Şalpazarı’nda sosyal medyada oldukça tanınan Şuayip TÜRKOĞLU’na konuşan Cengiz, Ak Partili olduğunu söylerken Ak Partililiğinin yanı sıra Milliyetçi, Muhafazakar ve Ülkücü olduğunu da ileri sürüyor. Açıklamasının devamında yeni yapılan Şalpazarı Belediyesi hizmet binası ve MHP’li Belediye Başkanı Refik KURUKIZ hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulunuyor.

“Bir Ucubeyi Yapıyorlar.”

“Bu sene güz ayında açılacaktı. Şalpazarı Belediye binası yapıyorlar derenin çerisinde. Bir ucubeyi yapıyorlardı. Onu da yapacaklarını zannediyorlar. Maalesef buna ömürleri yetmeyeceğini sana söyledim.”

“Onların Gücü Yetmez… Çoluk Çocuktur Bu Arkadaşlarım”

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki ÇABUK ve Şalpazarı Belediyesi MHP’li Başkanı Refik KURUKIZ’ın yürüttüğü Şalpazarı Belediyesi hizmet binası hakkında değerlendirmede bulunan Cengiz, “Onlar plan ve projeden anlamaz.” diyerek sözlerine devam etti.

“Onların gücü yetmez bu işlere. Onlar plan ve projeden anlamaz. Çoluk çocuktur bu arkadaşlarım kusura bakmasınlar. ”

“Ben Onların Gibi Ortaokuldan Terk Değilim”

İlginç değerlendirmelere devam eden Şalpazarı Belediyesi Eski Başkanı Fehmi CENGİZ, “Hakkımda sağda solda imalı laflar konuşmasınlar… Gelsinler Şalpazarı konularını tartışalım ve konuşalım.” diyerek sözlerine devam etti.

“Bir şeyi konuşacaklarsa aleyhimde sağda solda imalı laf konuşmasınlar. İstedikleri yerde, kahvede mi olur, sokakta mı olur, televizyonda mı olur, bir köy ortasında mı olur gelsinler Şalpazarı konularını tartışalım ve görüşelim kendileriyle. Böyle sağda sola imalı laflar konuşmasınlar. Ben onların gibi ortaokuldan terk değilim. İki tane üniversite diplomam var. Ben  yıldır da esnafım. ”

Cengiz, “…onların gibi ortaokul terk değilim.” diyerek kimi izah ettiğini videoda açıklamıyor. Ancak bilindiği üzere Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’ın Beşikdüzü Ticaret Meslek Lisesi 2. sınıftan ayrılmak zorunda kaldığı belediye sitesinin biyografi bölümünde yer alıyor.

Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı’nda Çatlak mı var ?

Ak Parti ve MHP 24 Haziran seçimlerine yönelik Cumhur İttifakı kurmuşlardı. Ak Partili olduğunu söyleyen Şalpazarı Belediyesi Eski Başkanı Fehmi CENGİZ’in yaptığı sert açıklamaların Cumhur İttifakı’nın Şalpazarı kanadında çatlak mı var sorusunu akıllara getirdi.

İşte o video:

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.