Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’a doğum günü sürprizi !

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’a doğum günü sürprizi !
  • 26 Şubat 2018

Dün Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’ın doğum günüydü. Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabının imza gününün yapıldığı Fidanbaşı Derneği’nin başkanı Salih Kanbut, Başkan Kurukız’a sürpriz yaptı.

Turan UZUN’un 7 yıllık çalışmasının eseri olan Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri kitabının Fidanbaşı Derneği’nde imza günü yapıldı. İmza gününe Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKI da katıldı. Kurukız yaptığı konuşmasında “Dün 24 Şubat’tı. Trabzon’un kurtuluşunun 100. yılını kutladık. Bugün de 25 Şubat. Benim doğum günüm. Bugün burada hediyemi imzalı kitap alarak doğum günü hediyemi almış olacağım İnşallah.”dedi. Bunun üzerine Fidanbaşı Derneği Başkanı Salih Kanbut bir sürpriz yapmak üzere doğum günü pastası hazırlattı.

Süpriz Başkan Kurukız’ı şaşırttı

Doğum günü pastasıyla karşılaşan Refik Kurukız’ın mutlu olduğu yüz ifadesinden okundu. Mumları üfledikten sonra doğum günü pastasını kesen Kurukız’a Kartursaş Başkanı Harun Özdemir kendi eliyle pastasını yedirdi. Doğum günü pastasını taarken MHP’li Kurukız ve CHP’li Özdemir arasında birlik ve beraberlik mesajları da verildi.

Videodan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a yapılan doğum günü sürprizini izleyebilirsiniz.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.