Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Şalpazarı Araştırma Derneği’nden Araştırma Kitabı Duyurusu

Şalpazarı Araştırma Derneği’nden Araştırma Kitabı Duyurusu
  • 26 Aralık 2017

Şalpazarı ile alakalı araştırmalar yapmak, yapılan araştırma ve incelemelerin sonucunu kitap v.b. eserlerde toplayıp geleceğe aktararak ilçenin ve Şalpazarılıların gelişimine katkı sağlayabilmek amacıyla kurulan Şalpazarı Araştırma Derneği hazırlamaya başladığı Şalpazarı Araştırmaları kitabı hakkında duyuru yayınladı.

Şalpazarı Araştırma Derneği resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda dernek üyeleri tarafından hazırlanmaya başlanan kitaba araştırma inceleme yazısı sunmak isteyenlerin yazılarına da yer verileceği bildirildi. Duyuru şu şekilde oldu:

“DUYURU

Şalpazarı Araştırma Derneği; ilçemizi ilgilendiren bir çok konuda araştırma, inceleme, yayın çıkartma ve bilgi üretme ile toplumsal gelişimi ve ilçe gelişimini destekleme eksikliği ve boşluğunu gidermek amacıyla kurulmuştur.
Şalpazarı araştırmalarına ufak da olsa katkı sağlayabilmek, kuruluş amacımıza ve hedeflerimize doğru ilerleyebilmek adına Şalpazarı Araştırmaları kitabı için çalışmalara başlamış bulunmaktayız.
Kitabımızda bilgi ve belgelere dayalı olarak ilçemizle alakalı çeşitli konuların incelendiği, ilçemize yarar sağlayacak sonuçların çıkartıldığı, geçmişin de incelenerek geleceğe ışık tutacağı yazılar bulunacaktır.
Dernek üyelerimizin hazırlıklarına başladığı kitabımıza Şalpazarı kültürü, ekonomisi, tarihi, sanat tarihi, arkeolojisi, sosyolojisi, halk bilimi ve diğer tüm alanlarda araştırma inceleme yazısı sunmak isteyenler sayfamızla iletişime geçebilirler.

Şalpazarı için en güzeli
Şalpazarı Araştırma Derneği
www.facebook.com/SalpazariArastirmaDernegi

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.