lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Sait UÇAR’ın Oğlu Ömer UÇAR’dan Sabriye ŞENGÜL’e Çok Sert Tepki !

Sait UÇAR’ın Oğlu Ömer UÇAR’dan Sabriye ŞENGÜL’e Çok Sert Tepki !
  • 16 Haziran 2017

Sabriye ŞENGÜL En Çok Destekçisi Bulunan Trabzonluları Üzdü

Survivor’de oynayan Sabriye ŞENGÜL programda kendisine “Annenin en sevdiği sanatçı kim?” sorusu sorulunca Volkan Konak ile Kazım Koyuncu arasında kaldı. Sabriye Şengül soruya cevap olarak Kazım Koyuncu cevabını verdi ancak annesinin en çok sevdiği sanatçı Sait Uçar çıkınca olanlar oldu.

“Annenin en sevdiği sanatçı kim?” sorusuna yanlış cevap veren Sabriye Şengül, annesinin en çok sevdiği Sait Uçar’ı adete tiye aldı. Karadeniz’in en çok sevilen sanatçılarından olan ünlü sanatçı Sait Uçar hakkında Sabriye, eliyle kemençe çalar gibi yaparak gülme krizine girip “Kemençeci. Meşhul değil ki o. Bizim yerli kemençeci.” diyerek gülmeye devam etti. Buna karşın Acun Ilıcalı da kendisine “Sana göre meşhur değil Sabriye, demek ki değerli bir sanatçımız.” cevabını verdi.  Sabriye Şengül devamında“Ben. Sait Uçar’ı çok dinliyodu. Dedim onu dinleme Kazım Koyuncu’nun müziklerini dinle…hep onu dinlemeye devam etti. Demek ki adını şeyapamamış, söyleyememiş” şeklinde ilginç bir açıklamada bulundu.

Sabriye ŞENGÜL’e SMS’leriyle en çok destekte bulunan Şalpazarılılar başta olmak üzere Trabzonlular’ı bu söylemiyle üzdü. Sosyal medyadan tepkiler gelmeye devam ederken Sait UÇAR cephesinden cevap oğlu Ömer UÇAR’dan geldi.

Sait UÇAR’ın Oğlundan Sabriye ŞENGÜL’e Çok Sert Cevap !

Müzisyen Ömer UÇAR, Sabriye ŞENGÜL’ün kendisine en büyük desteği veren yöresini yeterince tanımadığını, söylemlerinin Sait UÇAR sevenlerini çok üzdüğünü belirterek “Kendi aşağalık ve eziklik psikolojini ,annenin ve yörenin en sevdiği , yaşadığı toprakların kokusunu müziğine yansıtan bir sanatkar üzerinden yaşaman aynı zamanda cahilliğinin de göstergesi .. Bu kızın söyledikleri Sait Uçar sevenlerini üzdüğü için çok sayıda mesaj ve telefon aldık. Bilinmesini isteriz ki biz sevenlerimizle çok mutluyuz . Ulusal platformlarda ismimizin geçmesine de hiçbir zaman ihtiyacımız olmadı olmayacaktır. Biz birilerinin desteği ile değil müziğimizi paylaştığımız insanlarla yürüdük, buralara kadar geldik. Bundan sonrada da geleneksel müzik yapmaktan vazgeçmeyeciğimiz gibi ismimizin cahil dillerde gezmesine de izin vermeyeceğiz. Saygılarımızla ..” dedi.

Sabriye ŞENGÜL, Şalpazarı’nı Ağzına Almamasıyla da Tepki Çekiyor

Sabriye ŞENGÜL’ün elenmemesi için Şalpazarılılar yoğun SMS desteğini sürdürüyorlar. Kendisi Şalpazarı’nın Geyikli mahallesinden olmasına rağmen Şalpazarı’nı hiç anmıyor. Memleketi sorulduğunda ise Vakfıkebirli olduğunu dile getiriyor. Bu durum karşısında da Şalpazarılılar Sabriye ŞENGÜL’ü üzüntüyle karşılıyor.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.