lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Sadık İKİNCİ Basın Yayın İletişim Derneği Başkanı Seçildi !

Sadık İKİNCİ Basın Yayın İletişim Derneği Başkanı Seçildi !
  • 03 Aralık 2016

basin-yayin-ve-iletisim-proje-gelistirme-dernegi-baskani-sadik-ikinciHemşehrimiz Sadık İKİNCİ Yeniden Başkan !

Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) tarafından kurulan Basın Yayın ve İletişim Proje Geliştirme Derneği olağan kongresini yaptı. Kongrede başkanlığa yeniden Şalpazarı ilçemizin Üzümözü mahallesinden TRT Prodüktörü -Gazeteci Sadık İKİNCİ seçildi.

BAŞKON’ lular tarafından kurulan İletişim Proje Geliştirme Derneği olağan kongresini yaptı. Başkanlığa yeniden Şalpazarılı hemşehrimiz TRT Prodüktörü -Gazeteci Sadık İKİNCİ seçildi.
Kongreden sonra bir teşekkür konuşması yapan Sadık İKİNCİ , ” BAŞKON’ un mensubu olmanın, BAŞKON ailesi ile birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Zaten BAŞKON ‘ lu olmak başlı başına bir ayrıcalıktır.  Ümit ediyorum ki Basın-Yayın ve İletişim Derneği olarak dürüstlük ve ilkeli olmanın tüm koşullarını yerine getireceğiz.  Hak için halka hizmet etmek, doğruyu söyleyip doğruyu yazmak başlıca hedefimiz olacaktır. “ dedi.

Memleket ve milletimiz için saygı değer bir yapı içinde olacaklarını, önemli projeler geliştireceklerini, bu projelerini mevcut hükümetle gerçekleştireceklerini söyleyen İKİNCİ, konuşmasında şunları da söyledi: “Bilinmesi gereken bir husus var ki,  projelerimizde hükümetimizle birlikte çalışacağız ancak  iktidarın eksiklerini-yanlışlarını görüp, yazıp söylemekten geri durmayacağız. Tabii bu arada hatırlatmakta yarar görüyorum; bizim için vefa çok önemlidir. Biz göründüğümüz gibi olacağız. Hiçbir zaman ikili oynamayacak, arkadaşlarımızı satmayacak, arkasından kuyusunu kazmayacak, ikilem içinde olmayacağız… Hatta bunu en önemli unsur olarak görüyor ve toplumumuza vefanın fevkalade önem taşıdığını, haram, yalan ve talanın, ahlâkî unsurların bizim için önemli olduğuna vurgu yapacağız. Milli ve manevi değerlerimize, Anadolu insanının hasletine saygı gösterilmesini sağlayacak, her şeyi Türk milletinin hayrına olacak şekilde inşa edeceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

BAYİP Yönetiminde Ercan KANDEMİR de Yer Alıyor

Gündem Yazar Şalpazarı yerel haber sitemizin sahibi Ercan KANDEMİR, değerli hemşehrimiz TRT Prodüktörü ve Gazeteci Sadık İKİNCİ‘ye ” Basın Yayın ve İletişim Proje Geliştirme Derneği yönetim kurulu başkanlığınız ve yeni yönetim kurulu hayırlı olsun. Bana güvenip BAYİP’in yönetim kurulunda yer verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah katkı sağlayabilirim, yüzünüzü kara çıkarmam.” temennisinde bulundu.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.