Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Refik KURUKIZ, Harun Özdemir, Fatma MUHCU… Ağasarlılar Listelerde Yok

Refik KURUKIZ, Harun Özdemir, Fatma MUHCU… Ağasarlılar Listelerde Yok
  • 21 Mayıs 2018

Yine bir seçime daha gidiyoruz ve partilerin Milletvekili adayları açıklandı. Güçlü sivil toplum kuruluşu yapısına ve oy potansiyeline sahip olmasına rağmen İstanbul’da ve ayrıca Trabzon’da Şalpazarılı milletvekili adayları yok.

İstanbul’da güçlü sivil toplum yapısına ve güçlü oy potansiyeline sahip Şalpazarılıların Milletvekili adayı yok. İstanbul 1. bölgede Harun ÖZDEMİR CHP’den, Fatma MUHCU İYİ Parti’den ve Necati SELVİTOP Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olmuştu. Ancak bu isimler milletvekili adayı listelerinde yer almadı.

Şalpazarı Trabzon ve Türkiye’nin Afrikası !

Trabzon’da da benzer bir durum var. Trabzon’da Büyükliman bölgesi yani Trabzon’un batı tarafı doğu tarafına göre daha atıl durumda bırakılıyor. Trabzon’un doğusuna daha fazla yatırım yapıldığı götürülüyor. Bunun nedeni olarak da Milletvekillerinin ağırlıklı olarak Trabzon’un doğusundan seçilmesi olarak görülüyor. Şalpazarı ilçesi de istihdam yatırımı anlamında Trabzon’un ve Türkiye’nin adeta Afrika’sı durumunda.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Fehmi CENGİZ listeye giremedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’ın Milletvekili adayı olabileceği hakkında daha önce bir haber yayınlamıştık Ancak Kurukız Ak Parti yada MHP Milletvekili aday listelerinde yer almadı.

Trabzon’dan diğer partilerden de Şalpazarı Milletvekili adayları bulunmuyor.

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma Uslu Seddar dedi ki:

    Afrika benzetmesi çok dogru olmuş…bir kaç tane market olmasa şalpazari hep yerinde sayıyor…belediyeler degisiyor ama çarşının çirkin görüntüsü hiç değişmiyor..sadece gezmek icin ugradığım şalpazarı üstüme geliyor sanki..insan utanıyor..elime fırçayı alıp her yeri boyamak istiyorum..Bizim insanımız hep magdur..gururlu..ve elestirmekten korkuyor.Oysa güzelleşmek herkesin hakkı..sevgiler…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.