istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Refik Kurukız Bir Dizi Ziyaretten Sonra İlçeye Dönüyor ! Ama Bakın Nasıl ?

Refik Kurukız Bir Dizi Ziyaretten Sonra İlçeye Dönüyor ! Ama Bakın Nasıl ?

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ’ın İstanbul ziyareti bugün sona erdi. Bir dizi etkinlikten sonra Şalpazarı’na dönecek olan Kurukız, İstanbul’dan yalnız dönmüyor.

İstanbul’a gelir gelmez soluğu Tuzla Belediye Başkan Yard. Ahmet Çabuk’un yanında alan Kurukız daha sonra Geyikli Derneği’nde dernek üyeleriyle bir araya geldi. Kurukız dün de kendi köylüleri olan Kasımağzı Derneği üyeleriyle bir araya geldi.

Trabzon’un Fethinin 556. Yıldönümü kutlamaları ve 9. Trabzon Günleri etkinliğinde Şalpazarı Kaymakamlığı ve Şalpazarı Belediyesinin düzenlenmiş olduğu stantta Kaymakam Murat Beşikçi ve Belediye Başkanı Refik Kurukız; T.C. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Balcı, Tuzla Belediye Başkan Yard. Ahmet Çabuk, Sancaktepe Belediye Başkan Yard. hemşehrimiz Rıfkı Bektaş’ı ağırladılar. STK temsilcilerinin ve vatandaşların da katıldığı ziyaretçilere Ağasar balı, tereyağı ve telli peynir ikramında bulunuldu.

Tuzla ve Sancaktepe Belediye Başkanları Neden Şalpazarı’na Gidiyor ?

Kurukız İstanbul dönüşünü yalnız yapmayacak. Tuzla Belediye Başkanı Şadi YAZICI ve yardımcısı hemşehrimiz Ahmet Çabuk, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve yardımcısı hemşehrimiz Rıfkı Bektaş, ŞALFED’den de henüz ismi belirlenemeyen 3 veya 4 kişi Şalpazarı’na gidiyor. Trabzonspor’un da maçına gidecek olan ekibin Şalpazarı’nda neye karar verecekleri belirsiz. Büyük bir ihtimal Şalpazarı’na yapılması istenen bir proje ile ilgili ziyaret olabilir ancak Kurukız’ın sürekli Ak Partililer ile programlar yapması, Ülkücü kesim ile arasında son dönemde mesafe olması da akıllara siyasi parti değişikliğini getiriyor.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.