lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Pontus Terör Bayrağı Önünde Şarkı Söyleyen Apolas Lermi HDP İçin de İmza Vermişti !

Pontus Terör Bayrağı Önünde Şarkı Söyleyen Apolas Lermi HDP İçin de İmza Vermişti !
  • 04 Ağustos 2017

Apolas Lermi’den Pontus Bayrağı Önünde Şarkı !

Söylediği şarkılarla Türkiye’de ün yapan ve Türk Milleti sayesinde ekmeğini kazanan Apolas Lermi, tek başlı kartal motifli Pontus Rum bayrağı önünde şarkı söylediği videosunu internet üzerinden paylaşınca tartışmalar da beraberinde geldi. Karadeniz’de Trabzon’u da içerisine alan bir Pontus Rum devleti kurmak isteyen Pontuscu etnik bölücüler kartal motifli bayrağı hain amaçları için de kullanıyorlar. Karadeniz’de bölücülük yapan Pontuscular’ın bayrağı önünde şarkı söyleyen Apolas Lermi, PKK’nın siyasal uzantısı terör partisi HDP’ye desteği ile de biliniyor.

Tek başlı kartal motifli Pontus Rum bayrağı Karadeniz’de Pontos Rum devleti kurmak isteyenler tarafından da kullanılıyor. Bölücü ideallerinden dolayı Pontoscu Rum Terör Örgütü olarak da adlandırabileceğimiz bir düşüncenin bayrağı haline gelen sarı zeminli tek başlı kartal motifli bayrağın önünde şarkı söyleyen Apolas Lermi bir çok hayranını üzmüş durumda.

Apolas Lermi PKK’nın Siyasal Uzantısı HDP’ye de Destek Vermişti !

PKK’nın meclisteki uzantısı HDP, Trabzon ilimizde bir şube açarak bölücülük faaliyetlerini Karadeniz’e yaymak istemişti. Lazlar’ı ve kendisini Rum olarak görenleri de sürekli kışkırtma faaliyetlerinde bulunan HDP’nin Trabzon’da şube açmasına Karadeniz’in esas sahibi Türkler tarafından izin verilmemişti. Bunun üzerine 2015 Mart ayında Trabzonlular Sivil İnsiyatifi adında bir grup HDP’nin Trabzon’da şube açabilmesi için imza toplamıştı.

HDP’nin Trabzon’da şube açabilmesi için imza toplayan Trabzonlular Sivil İnsiyatifi’nin imza listesinde Apolas Lermi’nin de adı var !

İşte o listelerin yayınlandığı bazı haberler:

http://odatv.com/trabzonlu-aydinlardan-hdpye-destek-0903151200.html

http://www.61saat.com/siyaset/trabzonlular-sivil-inisiyatifinden-hdp-cagrisi-geldi-h182533.html

İşte Apolas’ın o videosu:

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muhammet YILMAZ dedi ki:

    Ayıp etmiş ekin uzunlara da var yakışmadı. Bizi böylemi temsil ediyorsunuz.

BİR YORUM YAZ