Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

PKK’nın Hedefinde Şalpazarı, Tonya ve Düzköy mü Var ?

PKK’nın Hedefinde Şalpazarı, Tonya ve Düzköy mü Var ?
  • 03 Aralık 2017

Bitti denilen terör mide bulandırmaya devam ediyor. Çıkan yeni bir habere göre Şalpazarı, Tonya ve Düzköy ilçeleri PKK’nın hedefinde !

Bugün Taka’da çıkan habere göre PKK/KCK terör örgütünün, kuruluşunun 40. yılında tabanı üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için eylem talimatı verdiği öğrenildi. Örgütün, Trabzon ve çevre illerde olası eylem planı hazırlığında olabileceği, Maçka, Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinin Trabzon’da olası eylem gerçekleştirmek istedikleri yerler olduğu bilgisine ulaşıldı.

Hatta terör tehdidi öyle bir hale geldi ki T.C. İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU’nun kızının da DHKP-C terör örgütünün hedefinde olduğu istihbaratı güvenlik birimlerine verildi. Hatta Bakan Süleyman SOYLU da “Üç kere kızımın etrafından DHKP-C’li teröristler alındı.” sözleriyle bunu doğrulamıştı.

Trabzon’da vatansızların keşif faaliyetlerini engellemek için Türk Askeri ve Polisi Şalpazarı, Maçka, Tonya ve Düzköy’de teyakkuza geçti.

Son 3 -4 yıla kadar Karadeniz’de neredeyse adı anılmayan terör örgütleri daha ne kadar bölgemizde rahatsızlık vermeye devam edecek?

Yorum Yazmayı Unutmayın
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.