Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Pirağa YAŞAR’dan Ağır Paylaşım !

Pirağa YAŞAR’dan Ağır Paylaşım !
  • 26 Haziran 2018

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa YAŞAR sosyal medya hesabından ağır bir paylaşımda bulundu. Yaşar’ın yaptığı paylaşıma göre, yeni aldığı arabanın partiye yapılan Amerikan yardımları ile alındığı iddia ediliyor. Pirağa YAŞAR bu iddiaya kredi kartı ödeme planıyla yanıt verdi !

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa YAŞAR, sosyal medya sayfasından ağır bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda kendisi hakkında iftira atıldığını ileri sürdü. Bu iddiaya göre Amerika’dan İYİ Parti’ye yardım yapıldı ve bu yardım sayesinde ilçe başkanlarına 4×4 arabalar dağıtıldı. Yaşar, bu iddaya kendisine araba almak için bankadan ektiği kredinin ödeme planlarıyla ve bir açıklama ile cevap verdi.  İşte Pirağa YAŞAR’ın o açıklamaları.

SİZİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM

İşiniz gücünüz fitne, fesat, yalan algı, şantaj, montaj, iftira, çamur at izi kalsın.

Erken seçim kararı alınmadan önce bir araç aldım. Geçmişimde bir şey bulamayan alçaklar, ahlaksızlar, şeref yoksunu insanlar, Amerika’dan para gelmiş, ilçe başkanlarına 4×4 araç dağıtıldığını araştırmadan yalan iddiada bulunuyorlar.

Bu insanlar beni gördüklerinde camide, cenazede saf tuttuklarında Müslümansalar, vicdan sahibiyseler beni hatırlasınlar. Onlara hakkımı helal etmem.

20 ay MHP İlçe Başkanlığı, 7 ay İYİ Parti ilçe başkanlığım… Bu siyasete girerken beklentim yoktu. Kimseye yalan söylemeyeceğime karar verdim. Facebook’uma bakarsanız olmayan, söylenmeyen bir şey yazıp paylaşmışsam siyaseti bırakacağımı beyan etmiştim.

Hala ayni yerdeyim.

Herkesi kendileri gibi zanneden bu ahlaksız şeref yoksunu insanlar sayesinde ilçemiz hizmet alamadığı gibi olan hizmetler, kurumlar da alıp götürülmüş, insanlarımız yollarda perişan edilmiş…

İyi günler.”

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Baresi dedi ki:

    Böyle asilsiz itta atanlarinallah bilsinbilsin cezasini versin

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.