www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Patates Kuyusuna Dönen Yol Şalpazarı’nda Can Alıyordu !

Patates Kuyusuna Dönen Yol Şalpazarı’nda Can Alıyordu !

Şalpazarı’nın mahalle ve yayla yollarının çukur olması insanlara eziyet haline geldi. Az kalsın yollardaki çukurlar altı kişinin canına sebep oluyordu !

Muhcuoğlu ekmek fırınına ait aracın yayladan dönerken Göllüalan mevkiinde kaza yaptığı haberini sizlere sunmuştuk. Kazanın ise şoförün yollardaki çukurlardan geçmek istememesi sebebiyle meydana geldiği ortaya çıktı.

Şalpazarı yolları adeta göller yöresine döndü. Yollar, pirinç üretmeye müsait hale gelirken göletlerdeki suların kurutulduğu taktirde patates dikmeye de müsait bir hal alabilir. Bu elbette bir ironi !

Şalpazarı ilçemiz onlarca yıldır yatırımsız ve atıl bir durumda bırakıldı. Bunun ana sebeplerinden biri de Şalpazarı halkının hakkını aramaması, hakkını arama yollarını araştırmaması, Şalpazarı basınının ise kısık sesli davranmasıdır. Halk ve basın baskı yaptığı ve gerekli tepkiyi gösterdiği taktirde yöneticiler de işini  yapmak durumunda kalacaktır.

Şalpazarı atıl kalmaması, hak ettiği yatırımı alabilmesi için ilçe halkının ve Şalpazarı medyasına emek verenlerin seslerini artık yükseltmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ