Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Kuzuluklu Teyzemiz Basın Sayesinde Köprüden Geçecek

Kuzuluklu Teyzemiz Basın Sayesinde Köprüden Geçecek
  • 06 Haziran 2018

Şalpazarı Kuzuluk Mahallesinde yaşayanlar yol çilesinden kurtulacak gibi. Gündem Yazar haber sitemizin yaptığı Kuzuluk’daki yol çilesi haberi uzun süre yankısını sürdürmüş, diğer haber sitelerinde yayını yapılmış sosyal medyada paylaşılmıştı. Seçim propagandası değil ise Kuzuluk’a köprü yapılacak.

Teyzemizin Yüküyle Geçtiği Dereye Köprü Yapılacak

Kuzuluk’un yol ve köprü sorunu uzun süre ilçe gündeminde kalmıştı. Şalpazarı basınından ve sosyal medyadan yapılan itirazlar ve baskılar sonuç buldu. Derenin içerisinden geçen yola köprü yapmak için çalışmalar nihayet başladı.

Şalpazarı Ak Parti İlçe Başkanı Zeki ÇABUK sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda “Kuzuluk mahalle köprümüz hayırlı, uğurlu olsun.” açıklamasında bulundu ve yapılan çalışmalardan görseller paylaştı.

Sorunlar Dile Getirilirse Çözüme Kavuşur

Kuzuluk köylüleri bu zamana kadar çamurlu toprak yol ile ulaşım ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktalar. Üstüne üstük köprü olmadığı için derenin içerisinden geçmek zorunda kalıyorlar.

İşte bu fotoğraftaki Kuzuluklu teyzemiz de elindeki oldukça ağır görünen erzakları evine götürebilmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor. Teyzemiz o ağır eşyalarını Kuzuluk’ta köprü olmadığından dolayı derenin içerisinden geçiriyor.

Şalpazarılı İstemedikçe, Konuşmadıkça Hiçbir Şey Yapılmaz

Gündem Yazar haber sitemizden, diğer Şalpazarı sitelerinden ve sosyal medya sayfalarından dile getirilen Kuzuluk’un köprü sorunu çözüme kavuşacak gibi.

Oy Değil İtiraz İşe Yarıyor

Bilindiği üzere Kuzuluk mahallesinden iktidara büyük oranda oy desteği çıkıyor. Ancak buna rağmen mahallenin yolları toprak ve köprüsü yok. Yıllardır çözülmeyen sorun, yapılan itirazlar sonucu çözüme kavuşuyor.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.