lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Köprübaşı’nda Ödüllü Halk Koşusu Siz de Katılın

Köprübaşı’nda Ödüllü Halk Koşusu Siz de Katılın
  • 25 Temmuz 2017

T.C. Köprübaşı Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından I. Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu düzenlenecek. Koşuda birinciye 1500 TL, ikinciye 1000 TL, üçüncüye de 500 TL para ödülü verilecek.

rabzon’un Köprübaşı ilçesinde geniş katılımlı halk koşusu düzenlenecek. Aksuhanları-Köprübaşı merkez arasındaki 5 kilometrelik karayolunda gerçekleştirilecek olan halk koşusu bu yıl 30 Temmuz’da yapılacak, ardından 15 Temmuz tarihinde düzenlenip geleneksel hale getirilecek. Yarışmanın yapılacağı yol güzergahında incelemelerde bulunan Köprübaşı Kaymakamı Muammer Sarıdoğan ile Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, para ödülü ve çeşitli hediyelerin verileceği halk koşusuna başka illerinden de katılımın olacağını açıkladılar.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU

Kaymakam Sarıdoğan, “Yarışmayı bu yıl 30 Temmuz’da yapacağız. Gelecek yıldan sonra ise Atletizm Federasyonunun da katkılarıyla geleneksel hale getirip ‘Köprübaşı 15 Temmuz Şehitleri Anma Koşusu’ olarak düzenleyeceğiz” derken. Müdür Öztürk de, “Birkaç yıl içinde bu Köprübaşı’nın ismi, bu yarışmalarla da anılacak. Ülkenin en ünlü atletleri burada olacak ” diye konuştu.  Bütün katılımcılara tişört ve şapka dağıtılacağı yarışmada ilk 3 kişiye para ödülü verilecek. Yarışmada ayrıca ilk 20’ye girenlere Trabzonspor forması, sonraki 20 kişi arasında yer alanlara da eşofman verilecek.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.