istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İYİ Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Şalpazarı’ndan !

İYİ Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Şalpazarı’ndan !

İYİ Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkan ve Yardımcısı atandı. İlçemiz için sevindirici olan ise Trabzon Gençlik Kolları Başkan Yardımcısının Şalpazarı ilçemizden Özgür GÜLAY olması. Gülay’ın Şalpazarı gençliği için çalışmalar yapması düşünülüyor.

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan SAKA, il gençlik kolları başkan ve yardımcısının atandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan YILDIRIM olurken, yardımcısı ise Özgür GÜLAY oldu.

Özgür GÜLAY kimdir ?

Gündem Yazar sitemizde de köşe yazarı olan Özgür GÜLAY’ı tanıyalım.

Şalpazarı’nın Geyikli Mahallesinden olan Özgür GÜLAY, 1989 yılında İzmit Kocaeli’de doğdu. İlkokulu Şalpazarı’mızın Doğancı İlköğretim Okulu’nda, Ortaokulu İzmit İsmet İnönü’nde, Liseyi de İzmit Atılım Lisesi’nde okudu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü bitiren Gülay, 2013-2016 yılları arasında İzmit Yediiklim Dershanesi’nde Tarih Öğretmenliği yaptı. 2017  yılından bu yana ise Trabzon Akademik Fenomen Dershanesi’nde Tarih Öğretmenliği yapmakta.

Lisans tezini Barbaros Hayrettin Paşa hakkında yaptı. Osman Turan ile ilgili makalesi bulunmakta. Tarih, ideoloji, siyasi ve toplumsal alanlarda www.gundemyazar.com ‘da köşe yazarlığı yapmakta.

Siyasi hayatına lise yıllarında Ülkü Ocakları’nda başladı. Üniversite yıllarında ise Türk Ocakları Gençlik Kolları’nda bulundu.

Özgür GÜLAY’a başarılar diliyoruz.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Değer miydi? dedi ki:

    Değer miydi siyasette taraf olmak? Şimdi neyi eleştireceksin neyi nasıl savunacaksın?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.