istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İYİ Parti Şalpazarı Kadınlar Gününe Özel Şalpazarı’nda Karanfil Hediye Etti

İYİ Parti Şalpazarı Kadınlar Gününe Özel Şalpazarı’nda Karanfil Hediye Etti

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı sahaya indi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sahaya inen İYİ Partililer Çepni yurdu Şalpazarı’nın baş tacı kadınlarına karanfil hediye etti.

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa YAŞAR ve ilçe teşkilattan Şennaz YILMAZ, Emine YAŞAR, Sabiye KARAHASANOĞLU, Medine YILMAZ, Adnan MENDERES,  Talip YILMAZ Kadınlar Günü dolayısıyla Şalpazarılı kadınlara karanfil hediye ettiler.

İşçi Kadınları da Unutmadılar

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı şapka atölyesinde çalışan kadınlara da karanfil hediye ederek onların kadınlar gününü kutladı. İYİ Parti Şalpazarı yetkilileri şapka işçisi kadınların daha önce böyle bir ilgi ile karşılaşmadıklarını ve bu durum karşısında çok sevindiklerini belirttiler.

Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı’nın Kadınlar Gününü Kutladılar

İYİ Parti Şalpazarı Medya ve Propagandadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Adnan MENDERES, Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Emine ATALAR‘ı iş yerinde ziyaret ederek ona bir karanfil hediye etti ve kadınlar gününü kutladı. Menderes daha sonra sosyal medya hesabından Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Emine ATALAR’a nazik davranışlarından dolayı teşekkürlerini bildirdi.

Kadınlar günü etkinliğinin çok iyi olduğunu söyleyen Menderes, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun. ANALARIMIZ, BACILARIMIZ, KARDEŞLERİMİZ, GELİNLERİMİZ, KIZLARIMIZ İYİ ki varsınız İYİ ki arkamızda kapı gibi duruyorsunuz. İYİ ki adamım diye geçinenlerden daha adamsınız.” dedi.

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa YAŞAR’dan Kutlama Mesajı

Yaşar, sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yayınladığı kutlama mesajında, “Doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlığını hissettiğimiz bizi biz yapan saygıdeğer başımızın tacı kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.” dedi.

Şalpazarı’nın Kadın Liderlerinden Şennaz YILMAZ Suskunluğunu Bozdu

MHP Şalpazarı Kadın Kolları eski başkanı olan Şennaz YILMAZ, İYİ Parti’ye geçtikten sonra ilk defa sahaya indi. Şalpazarı kadınlarına karanfiller hediye ederek onların kadınlar gününü kutlayan Yılmaz, “İYİ Parti’nin halk tarafından beğenilmediğini halka empoze etmek isteyenlerin çok fena halde yanıldığını bugün gördüm. Bugün Şalpazarı’nda kadınlarımıza karanfil dağıtırken İYİ Partili olduğumuzu öğrenen vatandaşlarımızın yüzleri güldü ve hayırlı olsun dileklerini bildirdiler. Partimize ziyaretler de çok oldu. Bugün parti içi kahvaltımız da vardı. Bizi ziyarete gelenler bizimle birlikte kahvaltı da yaptılar, soframıza konuk oldular. Vatandaş ile sofranızı paylaşmak, bir vatandaşın gönül rahatlığı ile sofranıza oturması çok mühimdir. Tüm Şalpazarılılara teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.