Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İYİ Parti Şalpazarı ilk toplantısını yaptı

İYİ Parti Şalpazarı ilk toplantısını yaptı
  • 24 Ocak 2018

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı ilk toplantısını yaptı. Yönetici kademesinin katıldığı kahvaltılı toplantıda parti yöneticilerinin birbirleriyle tanışıklığının artırılması amaçlandı.

Her Çarşamba ve Cuma halk ile toplantı yapılacak

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar toplantıyla alakalı sosyal medya hesabından bilgilendirmede bulundu. Pirağa yaptığı açıklamada “Bu gün kahvaltılı tanışma toplantımızı gerçekleştirdik. Bundan sonra her Çarşamba ve  Cuma günleri İYİ Parti merkezinde çay sohbetlerimiz olacak, bütün halkımız davetlidir. İyi günler.” dedi.

“Kimsenin İYİ Parti Şalpazarı Teşkilatını görmezden gelme şansı yoktur”

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkan Yardımcısı Adnan Menderes de sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Menderes’in yaptığı açıklamada Şalpazarı’nın resmi devlet kurumlarına sitemi dikkat çekti.

“Bu günden sonra Şalpazarı’nda yasal olarak kurulmuş bir İYİ Parti ilçe başkanı ve yönetimi vardır. Bu gerçeği üst düzey yöneticileri ( Syn Şalpazarı KAYMAKAMI, Syn BELEDİYE Başkanı, Syn EMNİYET Amiri ve KARAKOL Komutanı) başta olmak üzere sosyal avcilartasarim.com etkinliklerde İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı’nı görmeme ve bir etkinliğe davet etmeme şansı yoktur. Şalpazarı’nda biz de varız. Dimdik arslanlar gibi.”

İYİ Parti ilçede yok mu sayılıyor ?

Bilindiği üzere Sis Dağı’nda yapılan Sarıkamış Harekatı Yürüyüşü’nde İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar, parti protokolde yok sayıldığı için duruma tepki göstermişti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.