istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İstanbullu Belediyeciler ve Yöneticiler ile Kurukız Şalpazarı’nda Ne Yaptılar ?

İstanbullu Belediyeciler ve Yöneticiler ile Kurukız Şalpazarı’nda Ne Yaptılar ?

İstanbullu Belediye Başkanlarından Şalpazarı Ziyareti

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon tanıtım günleri için geldiği İstanbul’da bir çok etkinliğe katılmıştı.  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’i de ziyaret eden Kurukız;  İsmail Erdem ile birlikte Sancaktepe Ak Parti İlçe Başkan Yard. Haşim İskender, Tuzla Belediye Başkan Yard. Ahmet Çabuk, İş Adamı Levent Ayaz, ve ŞALFED’e bağlı dernek başkanlarını Şalpazarı’na davet etmişti. Bu davetin ardından belediye başkan ve yardımcıları ile ŞALFED’e bağlı bazı dernek başkan ve yöneticileri Şalpazarı’na gitti.

Sabah Kahvaltısında Buluştular

Kurukız ‘ın daveti üzerine Şalpazarı’na gelen heyet Şalpazarı’nda yeni hizmete açılan Sultan Pastanesi’nde sabah kahvaltısında buluştu. Burada da bir çok konu konuşuldu ve ardından bir takım kararlar alındı. Burada Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a da 61 numaralı forma hediye edildi.

Sancaktepe İle Şalpazarı Artık Kardeş Belediye

Sancaktepe Belediyesi ile Şalpazarı Belediyesi kardeş belediye oldu. Sancaktepe Belediye Başkanı Erdem, “Kardeş belediyeyiz. Gereken desteği ve yardımı yapmaya hazırım.” sözünde bulundu. Ayrıca Ağasar deresinin iki yakasına yapılacak olan parkın adı da İsmail Erdem olacak.

Kurukız, “İlçemizde çocukların oynayacağı, ailelerin oturup çay içeceği bir parkımız yok. Bu parkı siz yaptırın adınız Şalpazarı’nda yaşasın sayın başkanım.” dedi. Erdem bu isteği geri çevirmedi ve “Tabiki de biz hazırız.
Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza böyle bir parkın yapımı için destek vereceğiz.” dedi.

Şalpazarıspor’a Sahip Çıkılacak

Şalpazarıspor Başkanı Cevat Özdemir de gelen heyeti karşılayıp İsmal Erdem’e Şalapzarıspor atkısı ve forması hediye etti.  sayın başkanım ilçemize hoş geldiniz. Bunun ardından Sancaktepe Belediye Başkanı Erdem, Şalpazarıspor’a malzeme desteği vereceklerini söyledi.

Ahmet Çabuk “Şalpazarı’na 112 Acil Servis Vereceğiz”

Heyetle birlikte Şalpazarı’na gelen Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Şalpazarı hastanesi için 112 acil servis vereceklerini söyledi.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Cora da Şalpazarı’ndaydı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da Şalpazarı’na gelen isimler arasındaydı. Cora kısa bir konuşma yaparak “Şalpazarı benim için çok farklı. Mecliste Şalpazarı için elimden geleni yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim.
2018 yılı Şalpazarı için inşaat sahası yılı olacak. Her tarafta makine sesleri olacak. Şalpazarı ve Şalpazarılılar bu hizmeti hak ediyor .
Kahvaltı sonrası da Şalpazarı’nda inşaatı devam eden yüksek okul, belediye hizmet binası ziyaretleri yapıldı. Ayrıca MHP’li Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın beraberindeki heyet Ak Parti Şalpazarı şubesini ziyaret etti.

Sis Dağı Ziyareti de Yapıldı

Şalpazarı’nı ziyaret eden heyet Şalpazarı Belediyesi ev sahipliğinde Sisdağı Yaylasına götürüldü. Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem sosyal medya hesabından Sisdağı ziyareti esnasında çekilen fotoğrafları paylaştı ve bir açıklamada bulundu. Erdem, “Şalpazarı Sis Dağı. 2100 rakımlı yaylalara çıktık. Belediye başkanımız bizlere hem güzel ev sahipliği yaptı hem de rehberlik.Sonbaharın güzelliğinin tamamı SİS DAĞI YAYLALARINDA mevcut.” dedi.

Refik Kurukız Günün Ardından Açıklamada Bulundu

“Bugün ilçemiz için önemli bir gündü. Trabzon Milletvekili Sayın Av. Salih Cora’yı, abimiz kardeşimiz büyüğümüz Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail ERDEM’İ, Başkan Yardımcısı sayın Rıfkı BEKTAŞ’ı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet ÇABUK’u, Sancaktepe Trabzonlular Derneği Başkanı Sayın Haşım İSKENDER’i, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Sayın Ümit ŞAHİN’i, İş adamı Sayın Levent AYAZ’ı ve beraberinde ilçemize İstanbul’dan destek vermek amacıyla gelen federasyon başkan yardımcısı Eğitim Derneği Genel Sekreteri Bahri ERATA’yı, Sayvançatak Dernek Başkanı Erol YANIK’ı, Sinlice Dernek Başkanı Erkan KARAGÜL’ü, Sancaktepe Dernek Başkanı İbrahim TUNÇ’u ve Samsun Şalpazarılılar Dernek Başkanı Nurettin başkanı ilçemize verdikleri kardeşlik projesi kapsamında ilçemizde ağırladık. Kendilerine ilçem adına çok teşekkür ederim.”

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.