lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İstanbul Kirazlıtepe’de Dolu Felaketi ! Camlar Kırıldı Çatılar Delindi !

İstanbul Kirazlıtepe’de Dolu Felaketi ! Camlar Kırıldı Çatılar Delindi !
  • 28 Temmuz 2017

İstanbul’da bugün adeta dolu felaketi yaşandı. Ceviz büyüklüğünde yağan dolu taneleri çatıları delerken beraberinde esen rüzgar çatıların uçmasına sebep oldu.

İstanbul’da saat 18.00 sularında hava birden kararmaya başladı. Kadıköy’de yaşanan felaketin haberleri gelmeye başlamışken yaklaşık 5-10 dakika sonra dolu yağmuru Üsküdar’ı da vurdu. Üsküdar Kirazlıtepe’de yağan dolu taneleri rüzgarın da etkisiyle şiddetini arttırarak evlerin camını kırdı, hatta evlerin dış duvarlarının boyasını söktü, çatıları deldi !

Binanın Çatısı Uçtu !

Kirazlıtepe’de köfte salonunun bulunduğu binanın daha geçen yıl yapılan çatısı rüzgarın şiddetiyle uçtu ve alt sokağa düşerek araçlara ve diğer evlerin çatılarına maddi hasara sebep oldu.

Binanın uçan çatısı mahalle bağlantı yolunu da kapattı. Olaydan yaklaşık bir buçuk saat sonra iş makinası gelerek sokağı temizleyerek yolu ulaşıma açtı.

Ak Parti Kirazlıtepe Şubesi Zarara Uğradı

Ak Parti Kirazlıtepe Mahallesi Şubesi’nin tabelası büyük dolu tanelerinin etkisiyle paramparça oldu. Orhan Seyfi Orhan caddesinde bulunan binaların batıya bakan pencereleri param parça oldu.

İş Yerleri Maddi Zarara Uğradı

Üsküdar Kirazlıtepe’de bulunan iş yerlerinin camları, tabelaları kırıldı. Demir doğrama atölyesinin ön camları kırılırken lokantanın da tabelası parçalandı.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.