istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

İETT’de Ödül Alan da Ödül Veren de Şalpazarılı !

İETT’de Ödül Alan da Ödül Veren de Şalpazarılı !

İETT’de Ödül Töreni Gerçekleşti

Haber: Ümit Sefa ÖZEN / Trabzon’un Şalpazarı ilçesi yine gururlandırdı. Yine onurlandık ve bu ilçede büyüyen bu ilçe şartlarında yetişen gelişimini gurbet ellerde tamamlayan gençlerimiz bizleri gururlandırdı .

Ödül Veren de Alan da Şalpazarılı

Geçtiğimiz gün İETT genel müdürlüğünce yapılan performans gelişim sistemi (PGS) ve kazasızlık ödül töreninde Trabzon Şalpazarı ilçesi bireylerinden Ersin Çalık ödül aldı . Çalık, bizlere bir önemli ismi daha tanıma fırsatı vermiş oldu. O da Çalık’a ödül veren yine Şalpazarılı olan Remzi Aydın. 

Remzi Aydın Kimdir ?

Remzi Aydın, Doğancı köyünden Karakısrak kahvecisi Buluğu Veysel’in torunu. Daha önce Kağıthane garajında makine mühendisliği yapan Aydın, İETT genel müdürlüğü Güvenlik Birimleri Müdürü olarak görev yapmakta.

Aydın,  Doğancı ilköğretim okulunda okudu. Liseyi, Trabzon Lisesi’nde,  Üniversiteyi ise Cumhuriyet Üniversitesi  Makine Mühendisliği bölümünde okudu. Bahçeşehir Üniversitesi Ulaştırma Yüksek Lisansı ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi İSG Yüksek Lisansı yaparak iki tane master tamamladı.

Ersin Çalık Kimdir ?

Ödül alan Ersin Çalık, Trabzon Şalpazarı Çarlaklı köyünden kara kızın Fevzi Çalık ‘ın oğlu. Babası, Kara kuvvetleri komutanlığı 55. Bakım merkezi komutanlığı Askeriye Emeklisidir.

İlköğretim hayatını babasının görevi gereği Erzurum Orhangazi’de, lise hayatını ise babasının emekli olmasıyla memlekete dönüp Şalpazarı çok programlı lisesinde yapmıştır . Daha sonra 3 yıl kadar Şalpazarı Beşikdüzü hattında dolmuş taksi şoförlüğü yaptı sonrasında gurbet ve iş hayatına İstanbul’da devam etmekte.

İstanbul’da 2009 yılında güvenlik görevlisi olarak başladığı İETT’de 2013 yılında yapılan sözlü ve yazılı şoförlük sınav ve mülakatında başarı göstererek görevinde yükselen şoför olan kardeşimizdir. 2 yıl Kağıthane garajında çalıştıktan sonra tekrar işinde yükselip metrobüse başlamıştır ve halen daha burada devam etmektedir .

Remzi Aydın Ersin Çalık’ı Tebrik Etti

Remzi Aydın, ödül kazanan İETT ailesi üyelerinden Ersin Çalık kardeşimizi şu sözlerle ifade etti , “Almış olduğu ödül özverili ve başarılı olduğunu zor bir görevde çalıştığını önemli bir ödüle layık görüldüğünü bugün burada belirtmek isterim . Ersin kardeşimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum . Başarılarının devamını diliyorum.”

Gündem Yazar Şalpazarı olarak Doğancılı Remzi Aydın’ı varlaklılı Ersin Çalık’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.