Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Hedefteki Türkiye

Doç. Dr. Bekir AYAZ

Doç. Dr. Bekir AYAZ

  • 28 Kasım 2017

Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Türkiye’yi kendisine tehdit olarak gören küresel güçler, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere ; içerde ve dışarda işbirlikçi hainler ve PKK terör örgütünü ile birlikte değişik ad ve gruplar adı altında vekalet savaşı yürütmektedirler.

Birkaç gün öncesi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sn Recep Tayip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında gerçekleştirilen telefon görüşmesine binaen kanlı terör örgütü PKK’nın Suriye uzantısı YPG’ye mühimmat verilmemesi konusunda Trump’un söz verdiği yetkililer tarafından teyit edilmiştir.

ABD,YPG veya SDG adına ne derseniz deyin kısmi olarak Türkiye’ye karşı vaz geçiyoruz deseler, tam olarak Türkiye’nin istediği şartlarda olması imkansız. Siyonist üst aklın ajandası Ortadoğu politikasını güderken yol arkadaşlığı arkadaşlarını yarı yolda bırakmaz. Neden diye sorarsanız bunları ayrıntıları ile izah edelim.

1 : Yapmış olduğumuz istihbarı çalışmalar neticesinde ABD, PKK terör örgütü ve Suriye uzantısı YPG ye bundan sonra yardımlarını yazılı ve görsel medyaya yansımadan, karayolunu kullanmadan Rümeylan ilçesine bağlı Kobani (Ayn el -Arap) güneyinde bulunan Harap İşk köyünde kargo uçaklarının indiği büyük hava üssünden yapacaktır.

2: Mobilasyon kapasitesi yüksek top bataryaları ile çok namlulu roketatarları Haseki’nin Türkiye sınırı Resulayn ilçesinin güneyinde Tel emir beldesinin kuzeyinde eski çiftlik alana olası bir Türkiye hamlesi için karma özel kuvvetler oluşturmuşlardır.

3: YPG tarafından bilinen ve korunan üzeri toprak ile kamufle edilmiş, sahra tipi irili ufaklı 6-8 arası hava üssü bulunmaktadır. Azez’in kuzeyinde yer alan Parsa dağında PYD-YPG eğitim kampında temel savaş ve beden eğitimi konularında eğitim verip, Kandilden sevk edilen 2 bine yakın militan ile Pars dağında savunma hattı hazırlayıp, irtibat tünel ve hendekleri hazırlamaktadırlar.

Üst aklın uyanık çocuğu İsrail ve vurucu gücü ABD Beynelmilel münasebetler sonucu terör örgütlerine idari yapılandırma yapıp, Barzani’yi statü gereği sahiplenmeden oyalama taktiği ile Türkiye’yi hedef göstermektedirler.

Dar alanda mali ve ekonomik alanda yapılacak sıkıştırmalar, uluslararası arenada Zerrap üzerinden yalan ve mesnetsiz yakıştırmalar ile Servis edilen Türk fobisi ve Erdoğan düşmanlığı basit yaklaşımların ve temelsiz düşüncelerin ürünü olacaktır.

Unutmayalım ki hedefteki Türkiye için gün içerde bir olup, dışarıya birlikte yumruk olma günüdür.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Kimyasal Kullanma - 15 Nisan 2018
Çok Kutuplu Politika - 10 Nisan 2018
İttifak Arayışları - 9 Nisan 2018
MANPADS ALGISI - 5 Şubat 2018
Milletin Vebali - 24 Ocak 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.