lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Hasan Ali Karahasanoğlu: “Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri İçin Alt Yapı Hazırlanmalıdır”

Hasan Ali Karahasanoğlu: “Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri İçin Alt Yapı Hazırlanmalıdır”
  • 24 Ağustos 2017

DP Şalpazarı İlçe Başkanı İle Sohbet

Gündem Yazar, Demokrat Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali Karahasanoğlu ile sohbette bulundu. Ercan Kandemir ve Karahasanoğlu görüşmesini videoya aldık.

DP Şalpazarı İlçe Başkanı Karahasanoğlu ile Meslek Yüksek Okulu’ndan tutun Şalpazarı’na asılan referandum afişine varana kadar bir çok konuya değindik. Sohbetin ana başlıkları şu şekildeydi:

Öğrenciler İle Toplumsal Entegre Yapılması Gerekiyor

DP İlçe Başkanı, Şalpazarı’na Meslek Yüksek Okulu’nun yapılmasını istediğini ancak Şalpazarı halkı ile farklı kültürel çevrelerden gelecek olan öğrencilerin toplumsal entegresinin yapılması ve bu sayede toplumsal bir çatışmanın, rahatsızlığın önüne geçilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Ayrıca Şalpazarı’na gelen öğrencilerin vakit geçirebileceği mekanlar olmadığını, gelen öğrencilerin Beşikdüzü’nden aşmaması için alt yapı çalışmalarının bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

Şalpazarı Halkını Küçük Düşürmüştür

DP Şalpazarı İlçe Başkanı Karahasanoğlu, Anayasa referandumu sürecince asılan pankartın Şalpazarı halkını küçük düşürdüğünü, pankartta yazılanların zaten devletin ve belediyenin görevi olduğunu, evet verirsen şunu bunu yaparım demenin halkın aklıyla alay etmek olduğunu söyledi.

Ak Parti İktidarının Yararı da Oldu Zararı da

Karahasanoğlu, 15 yıldır iktidarda olan Ak Parti’nin Şalpazarı’na hem yararının hem de zararının olduğunu söyledi. Yol yapımı çalışmalarının iyi olduğunu söyleyen DP İlçe Başkanı Şalpazarı’ndan götürülen Adalet Binası’nın, Hastahane’nin tekrar Sağlık Ocağı’na çevrilmesinin iyi olmadığını söyledi.

Umarım Aynı Hata Tekrar Gerçekleşmez

Karahasanoğlu, devlet kademelerinde cemaat ve tarikatların etkin olmaması gerektiğini, etkinliği olanları etkinliğinin giderilmesi gerektiğini ve tekrar bir FETÖ faciasının yaşanmamasını istediğini dile getirdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nız Kutlu Olsun

Milli bayramların ülkemizin kuruluş temelleri olduğunu dile getiren Karahasanoğlu, milli bayramlarla derdi olanların şapkasını önüne alıp düşünmesi gerektiğini söyledi ve halkın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Videodan sohbetimizin tamamını izleyebilirsiniz:

Hasan Ali Karahasanoğlu hakkında:

Referandum öncesi   genel merkez hilafına hareket eden başkan ve yönetim görevden alınmıştı.

Bu sebeple boşalan İlçe Başkanlığı görevine Emekli Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü HASAN ALİ KARAHASANOĞLU Genel Merkez tarafından  atandı.

Atama sonrası  30.06.2017 tarihinde yeniden yapılan seçim sonucu İlçe Başkanlığına HASAN ALİ KARAHASANOĞLU getirildi.

Fakülte mezunu olan Karahasanoğlu, Jandarma Teşkilatının taşra birlikleri emrinde sivil memur olarak çalışmış ve 1988 yılından itibaren Şalpazarı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış  ve aralıklarla Kaymakam vekilliği görevlerinde  de bulunmuş,2004 yılında bu görevden emekli olmuştur.

1992 Yılında Geyikli Belde Belediye Başkanlığı seçimlerinde başkan adayı,2004 ve 2009 mahalli seçimlerinde İl Genel Meclisi üyesi adayı olarak seçimlere iştirak etmiştir.

Neden Demokrat Parti?

Atama sonrası görüşlerine başvurduğumuz Karahasanoğlu; “Siyaset alanındaki son gelişmeler  göstermiştir ki,  siyasetçilerin  karşılıklı öteleme ve gerilim söylemleri sonucu   geldiğimiz noktada  genel huzursuzluk ortamı doğmasına neden olmuştur. Tabi ki bu durum şahsımı da etkilemiştir. Bu nedenle Siyasi çekişme  ve çıkar kavgalarından uzak siyaset yapabileceğim parti olarak gördüğüm, didişme siyaseti değil  olgunluk ortamında rekabetçi  siyaseti için Demokrat Parti’deyim .”şeklinde beyanda bulundu.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.