Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Gümüşhane’de Fotokapana Yakalanan Teröristler Giresun’da Askerimizi Şehit Etti

Ercan Kandemir

Ercan Kandemir

Şalpazarı Araştırma Derneği Kurucu Başkanı
  • 09 Temmuz 2018

Bir asker arkadaşım Ramazan Bayramında Gümüşhane’de bir grup teröristin fotokapana yakalandığını, karakolların bu durum üzerine uyarıldığını söylemişti. Bu durumu güvenlik zafiyeti yaratmamak için haberleştirmemiştim tabiiki de. Önce vatan, gerisi teferruattır. Ancak her gün yakalanmalarını umut ediyordum, bir saldırı ihtimali de canımı sıkıyordu… Maalesef bugün Giresun Güce’de pusuya düşürdüler askerlerimizi ve bir vatan evladını şehit ettiler.

Giresun Güce’de askerlerimiz arama faaliyetleri gerçekleştirirken dinlenmeye çekildikleri sırada PKK destekli teröristler askerlerimize ateş açtılar ve Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci’yi şehit ettiler. Kutlu Şehidimizin yurdu Topal Osman Ağa’nın otağı olsun…

Yıllardır hırçın Karadenizlilerin dağlarında tutunabilmek, Gümüşhane’de fotokapana yakalanmak ancak yakayı ele vermeden dağlarda dolaşabilmek, Giresun Güce’de Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci’yi şehit etmek ve yine yakayı ele vermemek sizce bu teröristlerin tek başlarına yapabilecekleri işler mi ? Yoksa kahpe içerideyse kapı kilit tutmaz mı ?

Biz bunu Trabzon Maçkalı ancak soysuz Pontuscu Tamer ÇİLİNGİR adlı hainin Trabzon Maçka’da Eren BÜLBÜL şehit olduğunda PKK’nın komünist – sosyalist silahlı terör örgütlerini birleştirerek kurduğu HBDH terör örgütünü savunduğunda gördük. Neredeyse Eren BÜLBÜL Türk olduğu için Maçka’da neden yaşıyor diyecekti yazısında. Demesine lüzum var mı ? Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

Aynı Pontuscu Tamer ÇİLİNGİR adlı hain ve onun yöneticisi olduğu Türkiye’de bol taraftar toplayan Devrimci Karadeniz adlı gizli terör örgütü, ülkemizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız  Mustafa Kemal ATATÜRK ve günümüzdeki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı 19 Mayıs 2018 tarihinde katliamcı ilan ettiler ! Sebepleri ise Kurtuluş Savaşı yıllarında Pontus hayali kuran Rum çeteciler Karadeniz’de Türkleri katlederken, Karadeniz’i inim inim inletirken Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkması ve hain Rumların Pontus hayallerini kursaklarında bırakmasıydı. Şimdi ise Kurtuluş Savaşı yıllarında başlarını alarak kızıl tamuya yolladığımız hain Rum çeteci dedelerinin yasını tutuyorlar.

Bizler günümüzde olduğu gibi hainleri toprağa humus eyledik, ancak onlar halkımızı öldürdünüz diyorlar. Değil 350 bin (abartmayı pek severler) 350 milyon Rum çeteci çıkartsalar yine en büyük ikballeri toprağa humus olmaktır.

Karadeniz’de terör sorununu hal edebilmek için Pontuscu kişilerin tespit, kontrol ve takip edilmesi gerekmektedir.

Ülkemde ne kadar demokrasi hayali kursam da gerçek olan şu ki HDP, Kürtlerin değil PKK terör örgütünün siyasal temsilcisidir. Bu durum da açıktır. Gerek Giresun’da gerek Trabzon’da ve gerekse de Doğu Karadeniz’de HDP’ye hatrı sayılır miktarda oy çıkmıştır. Her oyu aynı kefeye koymasak da şu bir gerçektir ki bu oylarda potansiyel terör destekçileri ve Pontuscular vardır.

Terör sorunu sadece silahlı güçle çözülmez, bunu biliyoruz. Hastalığı tam anlamıyla teşhis ettikten, sosyolojik alt yapıyı çözdükten sonra TSK’nın veya istihbaratın vuracağı aşı ancak işe yarayabilir. Veya Mübadelede gözden kaçanlar tamamına erdirilebilir.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci’nin mekanı cennet olsun, Türk vatanı sağ olsun. Şehit haberini gruplarda paylaştığımda herkes rahmet diledi ancak kimse “Neden Giresun ? Nasıl Giresun ?” demedi.

Kabullenmeyin.

Normal görmeyin.

Tepki gösterin.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.