lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Geyikli’deki Yöresel Sergide Kaymakama Çorpa Pişirttiler !

Geyikli’deki Yöresel Sergide Kaymakama Çorpa Pişirttiler !
  • 19 Mart 2017

Geyikli’de Açılan Yöresel Sergi Beğeni Topladı

Geyikli’de Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından yöresel sergi açıldı. Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Dural ve kurs hocası Rahmiye Kıran tarafından organize edilerek açılışı gerçekleştirilen sergide Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikçi konuşma yaptı.

Kaymakam Murat BEŞİKÇİ’ye Yemek Pişirttiler

Şalpazarı Kaymakamı, Geyikli’de katıldığı yöresel sergide bir Ağasar yemeği pişirmeyi de öğrenmiş oldu. Sobanın üzerinde alüminyum tencereye konulan yemeği Şalpazarı Kaymakamı Murat BEŞİKÇİ pişirdi.

Yöresel Sergiye Yoğun İlgi

Şalpazarı Halk Eğitim tarafından açılan sergiye yoğun ilgi oldu. Şalpazarı’nda genelde kınalarda giyilen Bey Hatunlarına yaraşır bir giyim olan Çıngıllı da sergide tanıtıldı. Yöresel elbiselerimiz, oyuncak bebeklere giydirilmiş Ağasar kıyafeti, yöresel yemeklerimizin olduğu sergiye ilgi yoğun oldu.

Geyikli Lügütlü Cami yanında açılan sergiye Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikçi,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Dural, Şalpazarı Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, Mahalle Muhtarları ve Kurs Öğrencileri katıldı.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.