istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Geçmişini Unutma Sayın Başkan !

Geçmişini Unutma Sayın Başkan !

Nazmi Ünal ÖZEN

Birkaç gün önce Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında söz alan Beşikdüzü Belediye Başkanı sayın Orhan BIÇAKCIOĞLU nüfus taşıma olaylarına değinirken Şalpazarılı hemşehrilerimizden de bahsederek bu olayın etik olmadığından ve bu konuda yaptırımlar yapacaklarından bahsetti.

Belki kendi ilçesi adına ekonomik bir kayıp olarak gördüğü bu meseleyle ilgili açıklama yapmadan önce biz Şalpazarılılara şu pencereden baksaydı daha sağ duyulu bir yaklaşım içinde olabilirdi.

Çünkü aynı Şalpazarılı vatandaşlar kendisinin kazandığı en son seçimlerde kendisine oy veren seçmenler olabileceği gibi geçmişte kazanmış olduğu millet vekilliği seçimlerinde de kendisine oy veren her kesimden insanlarımız olduğu gibi Şalpazarılılar da bölge milliyetçiliği adına kendisine oy vermiş olabilirlerdi.

Şalpazarı ve Beşikdüzü kardeştir, hısımdır, akrabadır, arkadaştır ve hatta büyük çoğunluk ile Çepni’dir.

Çarşamba günü Beşikdüzülü hemşehrilerimiz Şalpazarı‘nda, Perşembe günü Şalpazarılılar da Beşikdüzü‘nde buluşup bir birleriyle hasret giderip kucaklaşırlar, alış-veriş yaparlar. Bu yüzyıllardır böyledir.

Bu iki kardeş ilçenin insanlarını aynı horon halkasında buluşturan, aynı acıya ağlayan, beraber gülümseten gerçekleri görmezden gelmeyelim.

Şalpazarı yıllardır öksüz evlat muamelesi görürken en çok sayın Orhan BIÇAKCIOĞLU‘nun biz Şalpazarılılara yardım elini uzatarak bizlerin de devletimizin proje ve yatırımlarından yararlanmamız için Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi‘nde, gerek konuşmalarında ve gerekse ikili görüşmelerinde kardeş ilçe Şalpazarını unutmamasını, geçmişte ilçemize milletvekilliği zamanında kazandırılan hizmetlerin artarak çoğalması adına girişimlerde bulunmasını isterim.

Bizi bu küçük olayla düşman değil, neden Şalpazarı‘na nüfus kaydı aldırmaya medet umduğumuzu anlamasını ve konunun Şalpazarı açısından çok ciddi olduğunu bilmesini isterim. Bunu ilçesine destek alamadığını düşünen insanların kendi imkanlarıyla sılasına yaptığı bir katkı olarak görmek gerekir.

Saygılarımla

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.