lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Emre AKKAYA Şalpazarılı Öğrencilere Nasıl Nefis Bir Yıl Sonu Yaşatmıştı ?

Emre AKKAYA Şalpazarılı Öğrencilere Nasıl Nefis Bir Yıl Sonu Yaşatmıştı ?
  • 02 Haziran 2017

Şalpazarı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Şalpazarı MEB Proje Sorumlusu Emre AKKAYA’nın organize ettiği Şalpazarı Okulları Bahar Festivali haberini sitemizde yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı yayınlayamamıştık.

Bir kaç günlük yayın aksaklıklarından sonra aklımızdan çıkartmadığımız bu güzelliği sizler ile paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Şalpazarı MEB Proje Sorumlusu Emre AKKAYA tarafından organize edilen tarafından organize edilen Şalpazarı Okulları Bahar Festivali tüm yönleriyle nefis geçti denebilir. Onlarca araç ile Sis Dağı’nın eteğindeki piknik yeri Üvezli Alan’a giden öğrenci ve öğretmenler doğanın keyfini çıkarttı.

Yaz başlarında nefis havanın tadını çıkaran öğrencilere döner ziyafeti de sunuldu.  Festivalde çeşitli oyunlar ile günün tadını çıkartan öğrenci ve öğretmenler uzun geçen senenin stresini atmaya çalıştı.

Festivalde çuval yarışı, halat çekme, voleybol, futbol, yakar top, ip atlama gibi oyunlar oynandı uçurtmalar uçuruldu. Yöremizin olmazsa olmazı kemençe eşliğinde de horon tepildi. Mis gibi havada döner, mangal ve semaverde çayın tadını çıkardılar.

Haberi biraz geç yayınlasak da bu güzelliği tarihe not etmenin sevinciyle avunuyoruz. Emre AKKAYA’ya ve Şalpazarı Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başarılı çalışmalar diliyoruz.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.